Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Happy bella pelenka Nektek...

Happy bella pelenka Nektek mennyire vált be? Vélemények, tapsztalatok? Megéri?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 20:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Mi ezt használjuk, az 1es méretet a kisfiamnak aki 2 hetes. Eddig nem folyt ki belőle semmi, megvagyok elégedve a minőségével!

2013. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekünk nagyon nem vált be, még a kukija is kipirosodott tőle. A maradékot meg gyorsan elajándékoztam. Nálunk a zöld pampers vált be.
2013. nov. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

1-2-es méretnél kipirosodott tőle a lányom, mondjuk nem csak ettől a fajtától, kicsit túlérzékeny volt még akkoriban. 3-4-5 méretben nagyon bevált!

később a fiamnál szinte csak azt használtuk.

nem merev de irtó strapabíró és hatalmas mennyiséget képes befogadni. a combgumija is nagyon jó, de a legjobb, hogy hátul a derékrészen is gumis, meg a tépőzárnál is elasztikus, így a soványka lányomra meg a masszív fiamra is kényelmes volt + balesetmentes. Annyi, hogy nem illatosított, és nem dizájnos, de nekem ez nem volt szempont.

2013. nov. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon szerettem, pár hónapig használtuk, nem volt vele semmi gond. Aztán nyáron, mikor sokkal többet ivott állandóan kiütéses volt tőle a puncija, sosem ázott át, nem folyt ki, de szerintem nem tartja magában elég jól a folyadékot, és kicsípte a bőrét. Bár nem tudom történt-e akkor más is, mert pont akkor lett sokkal olcsóbb, előtte olyan árban volt mint a pampers, szóval lehet változott az összetétele is nem tudom. Azóta nem próbáltuk, csak Aldi pelust használunk...
2013. nov. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

4-es vagyok

Az kimaradt, hogy egyébként a gumírozása szerintem nagyon szuper, talán a legjobb. Viszont reggelre elég izmos pisi-szag lengte körbe a lányomat, szóval az, hogy nem illatosított, enyhe kifejezés, mert sok pelus nem illatos, mégsem lesz ennyire pisiszagú a gyerek benne.

És mi már nagyobb korban használtuk 4-es méretet azt hiszem...

2013. nov. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Mi nagyon szerettük, aztán egyszer nem vettem észre, hogy a zacskóján lett egy ici pici "green tea" felirat (ami azelõtt nem volt), csak amikor már elkezdtük használni. Néhány darab után nagyon csúnya piros lett tõle a kisfiam feneke, úgyhogy nem használtuk tovább.

Azóta is csak olyat láttam az Auchannban (legalább is jó áron), a simát meg horror árban, úgyhogy azóta nálunk felejtõs.

De azelõtt tényleg nagyon bevált, nagyon szerettük, és jó áron is volt.

Egyébként magának a pelusnak is más színe volt, szóval ez tényleg más összetételü volt mint az elôzöek.

De a sima nekünk nagyon bejött.

2013. nov. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Tegnap vettünk a Tescoba mert nagyon olcsó volt és gondoltam kipróbáljuk. 5-ös méretet használunk.46db-os 1699ft,58db-os 2199ft volt. Szerintem így megérte, aztán majd meglátjuk beválik-e.
2013. nov. 24. 07:30
 8/14 anonim ***** válasza:

Hú, az tényéleg jó áron van! Megnéznéd légyszi, hogy a zöld teás-e?

Mert ha nem, akkor én is veszek egy adagot. Köszi :)!

2013. nov. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Ez a sima. Itt keresem a neten hogy milyen is a zöld teás,hogy hova is van az írva. Találtam képet róla és ez nem olyan.
2013. nov. 24. 09:27
 10/14 anonim ***** válasza:

Köszi szépen :)!

A csomagolásán vagy egy egészen pici kis jelzés, alig észrevehető.

2013. nov. 24. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!