Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor cserélsz pelust egy...

Hányszor cserélsz pelust egy nap (24 óra) egy egyévesnek?

Figyelt kérdés
Inkább kislányokra vagyok kíváncsi és a pelenka márkája is érdekelne. Előre is köszi!
2013. nov. 24. 09:17
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
6-7 db,kakától függ.Pampers általában vagy a Lidl-es.kisfiú
2013. nov. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Én is 4-6x cserélek, szintén kakitól függ és pampers.

Azért kérdezem, mert vettem anyósnal egy 36darabos csomagot, mikor másfél napig vigyázott az unokájára és elhasználta a felét!!! Azt hittem, dobok egy hátast, mikor láttam, h mennyi fogyott. Éjszaka kétszer is cserélt neki, amikor én nem szoktam, utána meg csodálkozott, h három órát ébren volt éjjel... Nem is értem, pedig mondtam neki, h mennyi a napi adag általában és éjszaka nem cserélek.

2013. nov. 24. 14:14
 13/13 anonim ***** válasza:

2-3,esetleg 4 egy nap.

Reggel kap tisztát és ha du kakilt,és este.De van hogy reggel és este kap csak,mert nem pisil nagyon sokat.Ha meg többször kakil,akkor nyilván többször. Átlag reggel,du és este kap tisztát leginkább.

Dada olcsó márka,de jó minőség.De Liberon,fehér tescon és auchanon kivül minden bevált eddig,a Pampersek is és a Babydream is.

2013. nov. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!