Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak is felsír álmában a...

Másnak is felsír álmában a babája? Ez baj?

Figyelt kérdés

3,5 hónapos. Korábban nem csinált ilyet. De olyankor felsír, aztán alszik tovább.

Ez miért lehet?


2009. nov. 20. 10:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia


Nálunk ilyen egyszer fordult még csak elő szerencsére... De olyan keservesen sírt fel..úgy sajnáltam szegényt...

Olyan sokszor volt,hogy nyüszögött,mikor aludt,de az nem volt olyan fájdalmas...

Biztos mikor felsírnak,akkor nagyon rosszat álmodhatnak,vagy esetleg fájhat valamijük... Nem tudom... Én nekem ezek a tippjeim...


Üdv.,egy 3,5 hónapos kislány anyukája

2009. nov. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia, nálunk volt (van) ilyen de az én kisfiam ( 4hónapos) nagyon hasfájós volt néha még most is fáj a hasa én ennek tudtam be. Amikor legelőszőr csinálta ezt kiugrottam az ágyból úgy megijedtem. Visítva, keservesen sírt szerintem fel sem ébredt igazán mert utána aludt tovább mintha semmi sem történt volna.
2009. nov. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi 2 hósak vagyunk. Az enyém is fel szokott sírni. Ha nem agyja abba, megsimizem, aztán alszik tovább.

Volt, hogy nagyon kakis volt, akkor nem hagyta abba.

2009. nov. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia! 2.5 hós kisfiam tegnap előtt csinálta ezt. Rohantam át hajnali 4kor hozzá, de mire megtettem azt a 3 métert, már aludt :). Olvastam, hogy a gyors szemmozgásos alvási fázisban sírhat, nyüszöghet, szemét mozgathatja a szemhéja alatt, stb, de ettől ő még alszik. Az okát ha jól emlékszem, senki sem tudja :). De szerintem is rossz álom lehet, vagy valami kényelmetlen érzés.
2009. nov. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Sziasztok! Én úgy hallottam,hogy sokáig még sokszor visszaálmodják a születésüket és ez fáj Nekik és akkor szoktak álmukban így felsírni

Üdv! 2,5 hós kisfiú anyucija

2009. nov. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!