Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a véleményetek a Lana névről?

Mi a véleményetek a Lana névről?

Figyelt kérdés
Tetszik, nem tetszik, miért?
2013. nov. 24. 15:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem kicsit fura, pedig alapból tetszenek az ilyesmi nevek. A Léna pl. az egyik kedvencem, de a Lana, nem is tudom - lehet, hogy csak szokni kéne. :)
2013. nov. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, a kedvenc énekesnőmet is így hívják :) (Lana Del Rey)
2013. nov. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Köszönöm,hogy kiírtad ezt a kérdést! Amint megláttam hívtam a Párom, és megegyeztünk, hogy a hamarosan kibújó ikreinkből a lányunknak Lana lesz a neve!!!Köszönöm!!Egyből bele szerettünk:))
2013. nov. 24. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Ööö, kedves hármas, akkor nagyon örülök, hogy segíthettem :)


Igazából nekem is hasonlóak a problémáim, hogy ugyan tetszik a név, de én is kicsit "furcsának" tartom, meg szintén, Lana Del Rey jut eszembe róla.

2013. nov. 24. 16:46
 5/6 anonim válasza:
Én vagyok a hármas pocakos, hogy őszinte legyek nekem nem az énekes volt az első gondolatom, hanem az hogy mennyire különleges, kicsit furcsa, de mennyire gyönyörű :) A másik picúr Botond vagy Olivér lesz. A kislányunk nevével nem tudtunk dűlőre jutni, eddig a Jázmin volt a jelölt, de a párom nem tudott vele megbékélni. A Lanára egyből rabólintott :))
2013. nov. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik, bár én nem szeretem az ilyen külföldies neveket.
2013. nov. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!