Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális, ha valaki már...

Normális, ha valaki már fiatalon gyereket szeretne?

Figyelt kérdés

Az egész már kb. 1 éve tart és sosem tudom kiverni a fejemből.

Néha úgy érzem , hogy ez már beteges ,de aztán rájövök hogy még sem.

Leginkább a páromat sajnálom , mert mindig ezzel nyúzom bár ő is szeretne babát , de mindketten tudjuk hogy még kicsit korai.

(Lehet tettek már fel ehhez hasonló kérdést , de egy csomót végignéztem , hogy ne írjam ki feleslegesen de nem találtam egyet sem ami ehhez hasonló lenne(részletekben)).


2013. nov. 24. 17:29
1 2
 1/12 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2013. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Pontosan mennyi idősek vagytok ? Fiatalkor... mindenkinek más... 15? vagy esetleg 25?
2013. nov. 24. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
79%
Én pl. 19 éves vagyok, de akár holnap is megszülnék. Viszont partner nélkül ez elég necces :D Szóval várok, amíg kialakulnak a feltételek, addig tanulok. Különben ha minden feltétel adott volna (ami ritka), egy fél percet se várnék CSAK a korom miatt.
2013. nov. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
68%
Egyáltalán nem korai huszonéves korod elején a gyerekvállalás. Mostanában divat csak kitolni 30-40 év közé és azért láthatunk felnőtteket atomrészegen minden este, mert radikálisan kitolódott a kamaszkor és mindenki karriert akar építeni inkább család helyett. Egyébként mindenkinek szíve joga eldönteni mikor szeretné, ha a párja is benne van és biztosak vagytok benne, hogy fel tudjátok nevelni akkor ne törődj mással, különösen mások véleményével!
2013. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Julie S ***** válasza:
Miért ne lenne normális?! Persze, az már kevésbé jó, ha esetleg meggondolatlanul ugrotok bele, de nem az ember kora határozza meg, hogy normális-e vagy sem, hogy gyermeket szeretnél.
2013. nov. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Nem.
2013. nov. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
nem mondom hogy normális, de miért is ne ha tényleg megvan minden körülményetek ahhoz hogy gyereketek legyen? (lakás, munka, pénz, idő stb.) bár 15 évesen nemhiszem hogy ezekből minden adott, de 19-20 évesen vannak már emberek akik rendelkeznek ezekkel a feltételekkel (hangsúlyozom nagyon kevesen) és az is nagyon fiatalnak számít szerintem.
2013. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
0%
Most fiatalon vállaljatok, gyerekeket ne amikor már késõ! :)
2013. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
A fiamat 20 évesen szültem, nem volt egyszerű terhesség, de sokkal jobban bírtam az állapotommal járó hányást és egyéb problémákat, mint most, 32 évesen.
2013. nov. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sem korai én is 20 évesen szültem a kislányomat :)
2013. nov. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!