Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korai fejlesztő központtal...

Korai fejlesztő központtal kapcsolatos tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném, akár priviben is!
2009. nov. 20. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi voltunk!Nem tartotta időben a fejét a lányom,meg fura volt a szeme....Bennt voltunk 1 hetet,de semmit sem derítetek ki.El kellet menni Mr.re,vérvétel,szemészet,100 helyre.Minden rendben volt.Kérdeztem,hogy kell-e esetleg gyógytorna a lánynak,azt mondták nem.Ha nem kezelte volna a Dévényes gyógytornász.semmit sem tudna csinálni a mai napi nem tartaná a fejét sem.....Én csalódtam bennük!!!!
2009. nov. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ha érdekel valami írj nyugodtan!!
2009. nov. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod!

Lenne még pár kérdésem, megköszönném, ha irnál egy privit amiben elküldöd a mail cimed. Mi most készülünk menni, de egyre több rosszat hallok róluk. Amúgy merre laktok?

2009. nov. 24. 17:28
 4/6 anonim ***** válasza:

Mi most indulunk neki, bár ez számunkra már nem "létszükséglet" lesz, csak egy plussz dolog. Dévényre járunk mi is a babám 2 hós kora óta, most 7 hónapos. A panaszaink ugyanazok voltak, mint az első válaszolónál. Szintén végigjártunk mindent: EEG, MR, koponya UH és még sok-sok más. Minden negatív.

A korai fejlesztőbe nem kellett mennünk, mert rohamos javulás indult a mozgásában. Most sincs semmi különösebb, csak a fejlődésneurológus dokor ajánlotta, hogy menjünk el oda is, mert a babának csak javára lehet.

Holnap kérek időpontot és megyünk. (Kaposvár)

Egyébként én bízom bennük, mert a munkám során sokat találkoztam velük és szép sikereket értek el.

Megkérdezhetem, hogy nektek miért kell menni és mennyi idős babával? Privátban is válaszolhatsz, hátha hasonló cipőben járunk.

2009. nov. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi Pécsre járunk, ha esetleg ti is akkor írj bátran ha tudok segítek
2009. nov. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

szia

első vagyok

bettina0310@freemail.hu Szigetszentmiklóson lakunk

2009. nov. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!