Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az miért van, hogy szopizás...

Az miért van, hogy szopizás után mindig csuklik a babám? Büfizni nem akar, de nem is bukik fel semmit

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
belőle így jön ki a levegő. a fiam sem böfizett, csak csuklott jó sokáig. kellett jó pár hónap, mire kijött az első böfi.
2009. nov. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A teli gyomor felnyomja a még gyenge rekeszizmot,ezért csuklanak. Nagyobb korában ez elmarad.
2009. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én úgy vettem észre, hogy akkor csuklik, ha visszabukik valamennyit, de a száján nem jön ki, csak a nyelőcsövét marja. Csinálni nem nagyon lehet vele semmit, őket állítólag egyáltalán nem zavarja a csuklás (az én fiam pl elaludt úgy, hogy közben csuklott:)). Vissza lehet tenni cicire, és akkor a tej kicsit semlegesíti a savas ízt, de magától is elmúlik. Akkor hagyja majd abba a csuklást, mikor a bukást is, úgy 3-4 hónaposan, ha elég erős a gyomorszáj izomzata. Kitartás!
2009. nov. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!