Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi baja lehet a babámnak?...

Mi baja lehet a babámnak? Természetes ha ilyen sokat csuklik?

Figyelt kérdés

Szinte minden etetés után csuklik, de olyan szinten, hogy a tejcsinek több mint felét vissza is köpi. A csuklást nehezen tudom elállítani, olyankor már nem kell neki sem a cici sem a tea.

Ha megyek a dokihoz mondjam-e neki vagy inkább ne? Félek, hogy hülyének néz, hogy a csuklás miatt aggódom.

A baba két hetes


2011. szept. 14. 08:18
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia. Ne aggódj, ez teljesen normális, hogy sokat csuklanak a babák. Sok levegőt nyel szopizás közben, és ezért csuklik. Leginkább ez csak téged zavar, őt nem :)

Sok boldogságot a babához!

2011. szept. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem mèg a pocakomban is csuklott. Amikor megszületett ill. nagyon kicsi volt mèg, sokszor 10 percig is csuklott. Volt hogy elfogadta a teàt de nem mindig. Jò pàr hònapba telt mire elhagyta ezt. De nèha mèg most is de max heti 2-szer jön rá de màr 7 hònapos. Ne aggòdj. Ez termèszetes a babàknàl. Van aki szerint csuklàsnàl nem is szabad itatni mert könnyebben fèlre nyelhet.
2011. szept. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim is csuklottak a hasamban is, és utána is. Ez szerintem is természetes dolog. De ha a tejcsi is vissza jön, lehet, hogy meg kellene említeni az orvosnak. Nem veszítesz vele semmit, és nem gondolom, hogy hülyének néz, mert te csak a gyerekedért aggódsz, ami természetes egy épp ésszel gondolkodó anyánál!
2011. szept. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én megemlíteném neki, mert a sok csuklás reflux jele is lehet. Az én babám is az volt, rengeteget bukott, és sokszor kísérte csuklás is.
2011. szept. 14. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Minden testhelyzetben csuklik vagy csak hanyatt fekve? Az én kisfiam 5 hetes és dettó ezt csinálja de csak ha szopi után hanyatt fekszik. Úgyhogy én már nem is evés után hanem előtte pelenkázom, hogy ne kezdjen csuklani mert őt nagyon zavarja és van, hogy fél órán keresztül abba sem hagyja és keservesen sír amíg abba nem marad a csuklás.
2011. szept. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

fekve, kézbe, ülve állva, még ha fejre állítanám akkor is csuklana.

Sajnos nekem is a reflux jutott eszembe rögtön, nagyon félek, remélem nincs semmi baja, de ha nem fog múlni ez a visszaköpés akkor el viszem orvoshoz.

2011. szept. 14. 17:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!