Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit jártok el otthonról...

Mennyit jártok el otthonról babával vagy nélküle és hova? Csak bevásárlóközpontba?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
csak vele megyünk mindenhová. bulizni nem, de azon kívül járunk bárhová, ahova a születése előtt is. étterem, messzi rokonok, kirándulások...
2009. nov. 20. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gyerekkel szoktunk menni vásárolni, kirándulni, nyaralni, hétvégézni.

Ha az anyóséknál vagyunk, lelépünk 12- órára és elmegyunk szétnézni. A nagy (10 éves) szokott jönni, akicsi (8 hónapos akkor ottmarad)

Szórakozni viszont tavaly nyár óta nem voltunk, a kicsi még szopik éjjel is.

Mozizni a hugommal szoktm, addig apja vigyáz a gyrekekere.

2009. nov. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sétálni mindennap. Amúgy mi is visszük mindenhova.Boltba két-három naponta.17 hónapos betegséget hírből se ismerünk.Bármilyen dolgunk akad mi visszük magunkkal.Eljárunk játszóházba is.
2009. nov. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan dolgom van akkor marad otthon, ha van időm akkor viszem magammal. Most lesz 3 hónapos.
2009. nov. 20. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindenhova jön velem a majdnem egy éves babám, mert nem tudom senkire ráhagyni. Minden nap megyünk sétálni, piacra, közértbe, stb. Hetente 2-3 alkalommal bababarátnőzünk, kb 2 hetente nagyszülőzünk.
2009. nov. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nélküle még csak vásárolni voltam 1-2szer. Azonban ha megyünk valahová, visszük: orvos, vásárlás, séta.


11 hetes anyukája

2009. nov. 20. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
9 hetes a kisfiam, viszem mindenhova.Minden nap 1,5-2 óra séta, közben bevásárlás.Ha több dolgot veszek, akkor autóval, ha keveset, akkor séta közben megoldjuk.Hetente egyszer-kétszer nagyszülők, kéthetente dédszülők, az egész napos program.
2009. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

kb 3 hos korátol egyutt járok bevásálni a kicsivel, ez szinte heti program, és egész délelottos:) nagyon bírja, apának azota nem kell uzletbe mennie;)télen szoktunk "plázáázni", imádja a csillogást, sétálni rengeteget,barátnoimhez, rokonokhoz, kirándulni nem gond. turázni is voltunk a tátrában:)persze, muzeumba meg színházba nem vinném:) ha az evés- és alvásidejét figyelembe vesszuk, akkor minden OK. már 22 honapos, ugyanez a helyzet: 8-kor le kell tenni aludni, és napkozben is min. másfél orát, és akkor minden OK.

szoval kozos programokat intézunk, magunk talán csak 1x voltunk vacsorázni. nem is igényeltem nagyon, napkozben is nagyokat tudtam csavarogni kettesben a gyerkoccel és kikapcsolodás volt az is, hisz nem voltunk otthon. most visszamentem dolgozni, így maradnak a hármas programok megint, hisz olyan kevés az ido:)

2009. nov. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!