Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Gyerekvállalás, nevelés » Babák

A kérdés

Hányszor porszívóztok és mostok fel egy héten még járni és kúszni-mászni nem tudó babátok mellett?

2013. nov. 25. 13:17  Privát üzenet  

A válaszok
Kereder Márk nevű felhasználó válasza:

Mindennap ebéd után porszívózok majd felmosok

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont 2013. nov. 25. 13:37 Privát üzenet
Tica0121 nevű felhasználó válasza:

Minden másnap, max minden harmadnap. De pl a fürdőt és a konyhát minden nap.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont 2013. nov. 25. 13:39 Privát üzenet
robot porszívóm van minden nap elindul magától akár itthon vagyok akár nem. Hetente mosok fel.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont 2013. nov. 25. 13:41 Privát üzenet
Minden reggel a pici ellátása után azzal kezdtem, hogy felporszívóztam és felmostam. Ezt onnantól kezdve, hogy már forgolódott, és leterítettem a földre egy plédet és azon töltötte gyakorlatilag a nap nagy részét (legalábbis amikor ébren volt persze) Én is melléfeküdtem, és hát már másnapra megjelenik pár hajszál, szösz, úgyhogy én jobban éreztem magam így. Arról nem is beszélve, hogy ugyan még kúszni-mászni nem tudott, de már elég korán pörögve közlekedett :)

A válaszíró 83%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont 2013. nov. 25. 13:44 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Huh, tök jó!:) Én is minden nap felporszívózok, felmosni kétnaponta szoktam, akkor más is így van ezzel.

Baba előtt heti kétszer csináltam mindkettőt csupán..

# 5/7Időpont 2013. nov. 25. 13:48 Privát üzenet
porszívózni heti 3x,felmosni 1-2x....2 gyerekem van...

A válaszíró 78%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont 2013. nov. 25. 14:17 Privát üzenet
Felmosni és felporszívózni is csak heti 1x, hétvégén :) Ha valami történt, leesett, kiborult stb. akkor persze többször. De Én CSAK a gyerek miatt nem takarítottam minden nap. MOst már 15 hónapos :)

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont 2013. nov. 25. 18:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mikor adjak az egyedül járni tanuló egy évesemre cipőt bent? Nagyrészt a bútorok mellett megy, de igazából nem nagyon fogja, pár lépést simán megtesz már önállóan is.
Mit adtok járni nem tudó babátok lábára, aki már feláll és lépeget bútorok mellett olyan helyen ahol pl nem mindig tiszta a padló és kicsit hideg is (de a babád folyamatosan álldogálni akar)?
Hogyan kell elvégezni a házimunkát járni már tudó baba mellett?
Járni tanuló babák anyukái ti folyamatosan ott vagytok a babátok mögött, mellett amikor jár és egész nap ezt csináljátok? És inkább nem csináljátok a házimunkát?
Mikor kezd el járni ha a butrók mellett már jól lépeget? 11 hónapós lesz pár nap múlva.
Akik 3 műszakban dolgoztak a baba születése, hogy fogják megoldani, hogy a gyerek mellett is tovább tudjanak járni több műszakba?

Kérdések a Gyerekvállalás, nevelés rovatbólKérdések a Babák rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!