Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányszor porszívóztok és...

Hányszor porszívóztok és mostok fel egy héten még járni és kúszni-mászni nem tudó babátok mellett?

Figyelt kérdés
2013. nov. 25. 13:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindennap ebéd után porszívózok majd felmosok
2013. nov. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Tica0121 ***** válasza:
Minden másnap, max minden harmadnap. De pl a fürdőt és a konyhát minden nap.
2013. nov. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
robot porszívóm van minden nap elindul magától akár itthon vagyok akár nem. Hetente mosok fel.
2013. nov. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden reggel a pici ellátása után azzal kezdtem, hogy felporszívóztam és felmostam. Ezt onnantól kezdve, hogy már forgolódott, és leterítettem a földre egy plédet és azon töltötte gyakorlatilag a nap nagy részét (legalábbis amikor ébren volt persze) Én is melléfeküdtem, és hát már másnapra megjelenik pár hajszál, szösz, úgyhogy én jobban éreztem magam így. Arról nem is beszélve, hogy ugyan még kúszni-mászni nem tudott, de már elég korán pörögve közlekedett :)
2013. nov. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Huh, tök jó!:) Én is minden nap felporszívózok, felmosni kétnaponta szoktam, akkor más is így van ezzel.

Baba előtt heti kétszer csináltam mindkettőt csupán..

2013. nov. 25. 13:48
 6/7 anonim ***** válasza:
porszívózni heti 3x,felmosni 1-2x....2 gyerekem van...
2013. nov. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Felmosni és felporszívózni is csak heti 1x, hétvégén :) Ha valami történt, leesett, kiborult stb. akkor persze többször. De Én CSAK a gyerek miatt nem takarítottam minden nap. MOst már 15 hónapos :)
2013. nov. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!