Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Állványos játszószőnyeget...

Állványos játszószőnyeget mikortól "értékeli", élvezi a baba? 3-4 hónapos kortól esetleg korábban is már?

Figyelt kérdés
2009. nov. 20. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 4 hónapos,2 hónapos kora óta meg van a szőnyeg,de csak mostanában kezdte élvezni.Most már nyúl a játékok után,megfogja őket.Néha órákig is el van a szőnyegén.
2009. nov. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi a kislányomnak 2 hónaposan vettük most 3,5 hónapos és mostmár élvezi igazán:)
2009. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ezt pontosan nem lehet tudni, hogy a babának mi jelent "élvezetet", legalábbis az elején... Nekünk nagy tesótól meg volt a szőnyeg, így a kicsit már egy hónaposan betettem néha. Igaz, csak nézegetett, de talán élvezte, nem tudom... :o) Szerintem be lehet tenni, aztán majd meglátod. Jó játszást!
2009. nov. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi nagyon korán megvettük, néha beletettem, de nem nagyon kötötte le. Holnap lesz 11 hetes és ma betettem, mostmár körbenézett rajta, tetszett neki, hogy csörög a bari, ahogy csörgettem. De még mindig csak max 10 percig köti le. Ellentétben az ágyán lévő körforgóval, amit viszont mostmár fél óráig is bámul és dumál neki, kacarászik.
2009. nov. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia.Mi 2 hósan vettük neki,3.5hósan kezdett vele játszani.Most 4hós1hetes,már nagyon elvan benne:)gügyög,kacag,a játékoknak.
2009. nov. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A lányom 5 hónapos korától szereti de nagyon, azelőtt nem érdekelte.
2009. nov. 20. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!