Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba játszószőnyegét hogy...

A baba játszószőnyegét hogy mossátok, kézzel kilötykölitek, vagy bedobjátok a mosógépbe vmi kímélő programra?

Figyelt kérdés
Nem látok rajta címkét, hogy lehet mosni.
2009. júl. 29. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én minden játékát a mosógépben mosom. Külön párnahuzatba teszem a műanyag ketyeréket a plüssjátékoktól persze kimélőprogrammal és kevés mosó ill. öblítőszerrel. Eddig nem volt gond :)
2009. júl. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is mosogépben mosom, de sima programon. És még a zenélő resze is működik ugyanúgy, pedig azt gondoltam, hogy az majd elázik és annyi neki. De zenél.
2009. júl. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Mindig gépben mosom,40 vagy 60 fokon.Szinte heti rendszerességgel,mert gyakran történik baleset,a múltkor rákakilt,rápisilt és többször vissza is bukik egy kis kaját....Szerintem kézzel kevésbé hatékony.A szőnyeg minőségén nem látok változást,szóval nem foszlik,fakul így sem.A gyártók biztosan gondolnak arra is,hogy a játszószőnyeget a kisbabák hamar bepiszkítják,ezért olyan anyagot használnak,ami bírja a "gyűrődést".
2009. júl. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én a rövidmosó programra (32 perc) szoktam bedobni, és csak laza centrifugára. Semmi baja.
2009. júl. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Az enyémen rajta van a címke, hogy csak kézzel lehet mosni. Viszont a centrifugálást nem tudod kihagyni, így már érik nálunk is a mosás, és be fogom tenni a gépbe. Van rajta egy "tükör" rész, természetesen műanyagból, talán az majd megtöredezik, de szerintem más baja nem lesz.
2009. júl. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!