Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jana babavízre rá van írva,...

Jana babavízre rá van írva, hogy felbontás után 24 órával csak forralva lehet odaadni a babának. Ti forraljátok? Ha hűtőben tartom akkor is kell?

Figyelt kérdés
Én 2 nap után is neki adtam forralatlanul, most 3. nap már forraltam, bár nem tudom miért.
2013. nov. 25. 19:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi forraljuk, ha eltelt a 24 óra. De kezdő szülők vagyunk, 1 hetes a baba :)))) sok ismerős szerint túlpörögjük. Minket megnyugtat, hogy betartjuk, amit be tudunk :)
2013. nov. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem forraltam utánna sem.

Nem nyitogattuk,nem ittunk bele..stb

Szóval tényleg csak arra a pár másodpercre míg kiöntöttem 1 dl vizet ,volt nyitva

1-esnek : ne sterilizáljátok túl majd a gyerkőcöt ha nagyobb lesz...fontos hogy találkozzon a jó bacikkal hogy fejlődjön az immunrendszere

2013. nov. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha még nincs egy éves, én biztos, hogy forralnám. Teljesen mindegy, ha már ki volt egyszer nyitva, a baktériumok elkezdtek szaporodni benne.
2013. nov. 25. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
60%

Az utolsóval értek egyet. Felbontás után elkezdenek szaporodni a baktériumok. Még én magam is csak 2 napig iszom meg a felbontott ásványvizet, a felbontás napján és másnap. Utána, ha maradna, kiönteném, de nem marad, mert elég sokat iszom.

Én egyébként azt fogom csinálni, hogy Szentkirályit veszek (most is egyébként), az ugyanúgy adható forralás nélkül, és megiszom a maradékot. Így a baba mindig aznap felbontottat kaphat.

2013. nov. 25. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igy van, a bakteriumok elkezdenek szaporodni a felbontas utan, kell a forralas. En lusta voltam forralni, ugyhogy mindig en ittam meg es ujat bontottam a babanak.
2013. nov. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nekem is első baba, de úgy érzem túl van pörögve ez a sterilizálósdi. Persze, én is megvettem a sterilizáló gépet, használom is (bár van, hogy a mellbimbóvédőt pl nem minden szopizás után, néha csak forró vízzel kimosom), de eddig is felnőttek a gyerekek, amikor nem volt sterilizáló, hetente egyszer-kétszer kifőzték a cumisüvegeket, de nem vitték ennyire túlzásba.
2013. nov. 25. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!