Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másfél éves kisgyereknek oda...

Másfél éves kisgyereknek oda adnátok az adventi naptárból a csokikat?

Figyelt kérdés
Nagymamájától kapta.
2013. nov. 25. 21:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én kislányom 14 hónapos és odaadom majd neki. Igaz milkásat vettem abban a reményben hogy az biztos jó :-) Szerintem attól a napi 1falat csokitól semmi baja nem lesz.
2013. nov. 25. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pont a minap olvastam tesztet ezekről a naptárakról és a Milkás az első helyen szerepelt. :)

(Amit kaptunk az a sor végén kullogott egyébként)

2013. nov. 25. 22:10
 3/4 anonim ***** válasza:
Esetleg nézd meg mi van benne. Ha sok az e-s anyag benne vagy nugátcsoki akkor nem adnám neki (már csak azért se mert csokimániás létemre sem bírom megenni :-S így a gyereknek sem adom)
2013. nov. 25. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Annak idején a fiam csak 2,5 évesen kapott először adventi naptárat, de a kicsi most 13 hónapos, a nagynak pedig "jár", így ő is kapott egyet. Nem tudom, hogy megkapja-e minden nap, remélem nem. :-)

Mi évek óta Milkásat veszünk, finom, és nagyon jó, hogy minden nap más-más figura van benne.

2013. nov. 26. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!