Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ajánlanátok zenét babának/kisg...

Ajánlanátok zenét babának/kisgyereknek?

Figyelt kérdés

Valami autóban hallgatható gyerekdalos izére gondoltam, amit lehet majd énekelni, mutogatni (babazene cdk így kizárva) és leköti a kocsizás alatt,amit amúgy eléggé utál.

6 hós, de hosszútávban gondolkodok :)


2013. jan. 27. 12:38
 1/7 anonim ***** válasza:
32%
Rammstein :)
2013. jan. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 frászkarikaborsó ***** válasza:

http://www.youtube.com/watch?v=JzrpJSShNB0


vannak mindenféle oldalak amikkel le lehet tölteni mp3-ban youtube zenét, onnan meg már pendrive-ra rakhatod vagy cd-re írhatod, nem tudom milyen kütyü van a kocsitokban.

2013. jan. 27. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Halász Judit best of!!! te ismered az összes dalt, tudod közben énekelni, olyan megnyugtató a hangja.
2013. jan. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

hehe rammstein :) a férjem szerint scooter kellene, ütemes, egyszerű a szöveg (how much is the fish)


a halász judit jó ötlet meg megnézem a youtubeost is

köszi

2013. jan. 27. 20:27
 5/7 A kérdező kommentje:
ez a gyerekdalos nagyon jó, köszönöm már töltöm is le a youtuberól
2013. jan. 27. 20:37
 6/7 anonim ***** válasza:
A gyerekdaloktól nem fejlődik a zenei ízlése, és okosabb sem lesz. Amit én ajánlok: Bach, Mozart, Beethowen. Tudományos kísérletek szerint ezeket szeretik a legjobban a babák, és jó hatással van a mentális fejlődésükre. A felnőttek tévesen azt hiszik, hogy a gyermekek nem értékelik a komolyzenét, és csak a gyerekdalok valók nekik. Ez nem igaz. A zene az zene!
2013. jan. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én nem akarom sem fejleszteni sem okosítani csak egyszerűen kellene valami zene, amit a kocsiban hallgatunk és ha máshol is elmondókázzuk, elénekeljük neki később majd vele, akkor felismeri, leköti stb. ezt sajnos Mozart esetében nem tudom megtenni, mert énekelni nem tudok meg hát elég nehézkes lenne eljátszani...:)
2013. jan. 28. 16:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!