Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vigyünk babalátogatóba?

Je Veux kérdése:

Mit vigyünk babalátogatóba?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nemsokára megyünk a párommal babalátogatóba egy baráti párhoz és a tanácsotokat szeretném kérni.


2 hónapos a pici baba, mit vihetnénk? Nem családtagok vagyunk, hanem barátok, nem tudom mit illik vinni, vagy mit nem.


Tudnátok tanácsot adni? :)


Kb. 5-6ezer forint értékben.


2013. nov. 26. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Vihettek rugit 3-6 hós méretben. Zoknikat 0-3, 3-6 hós méretben. Csörgő féléket, rágókát. Pelust 3-as méretet. Inkább nagyobb méretet érdemes venni ha olyasmit visztek mert akkor az tutti jó és nem jártok úgy hogy picit visztek. A nagyobba meg simán belenő majd. Esetleg még babaolaj, baba fürdető, popsikrém. Mi ilyesmiket kaptunk és jól jött mindegyik.
2013. nov. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Pelenkatorta, pár kis aprósággal. Te magad is elkészítheted, vagy Dm drogériában is tudsz venni.

Keress rá neten, szerintem jól néz ki és hasznos is.

2013. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha magamból indulok ki akkor én csak játékot ajánlok, esetleg ruhát. Tudom, hogy nem mindenki van így, de én pl. ragaszkodok ahhoz a pelenka, krém, popsitörlő, fürdető, stb. márkához, amit használok. Ha más fajtát hoztak volna, biztos, hogy nem használtam volna el. A ruhának örültem elvileg, de 10-ből 1 volt olyan, amit rá tudtam adni, mert soha nem volt jó a méret. Mire belenőtt volna, akkor a szezonnak nem felelt már meg.
2013. nov. 26. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Imola Ágnes ***** válasza:
100%
Én egy mondókás könyvet vinnék neki (ezt is szoktam). A pici még nem érti, de nagyban segíti az anya gyerek kapcsolatot, ha az anya mondókákat mond a gyermeknek. A ruhával az a baj, h pl. a barátnőm csak természetes anyagú ruhákat ad a kicsire, ha mást viszel nem használja. A pelus is jó, ezt általában mindenki használja, de abból is a legjobb minőségűt (ha esetleg nem tudod mit használnak). Babasampon, olaj, és társainál szintén az a baj, hogy mindenki mást használ. Szerintem a könyv jó megoldás.
2013. nov. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi ilyen gyapjú babatakarót kaptunk, nagyon örültünk neki, 1 év után is használjuk. Szerintem télre pont jó is, nagyon finom, meleg.
2013. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ja, a link: [link]
2013. nov. 26. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én örültem mikor hoztak ajándékba pelust, popsitörlőt, a Neogranormonosnak van szerintem a legjobb illata. Volt egy férfi ismerősünk aki amikor jött szoptatós párnát hozott, eléggé meglepődtem, de nagyon hasznos jó ajándék volt. Rugdalózó, hosszú újjú body, maxi cosihoz való takaró(nagyon praktikus), hálózsák, játszószőnyeg, babatörölköző, szerintem bármelyinek örülnének!
2013. nov. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a rengeteg ötletet! Sokat segítettetek! :)
2013. nov. 26. 11:48
 9/12 anonim ***** válasza:

Én is nagyon örültem, amikor pelust hoztak (a Pampers Premium Care-rel nem nagyon lehet melléfogni, az nagyon jó minőség, csak a méret stimmeljen). Az mindig kell... A ruha ennyi idősen megvolt, nem nagyon kellett pluszban.

Viszont kaptunk csuklócsörgőt is, ami nagyon tettszett. (Most 7 hónapos a fiam, még mindig szereti (igaz, már nem a csuklóján van, hanem csak úgy rázza).

Esetleg még egy-két játék, rágóka...

2013. nov. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Végigolvastam a válaszokat és szerintem vannak jó ötletek. Nagyobb pelus, csörgő, puha könyv, mondókáskönyv, babatakaró,játszószőnyeg, zenélős forgó, autóba játék-napvédő, fotókeret, fényképalbum, altató CD, altató lehúzhatós zenélős figura, ágyneműgarnitúra huzat (mindig kell a csere).

Amit nem vinnék: ruha, pelenkatorta, pipereszerek.

(ha van nagyobb gyerek, róla ne feledkezz el!, ilyenkor különösen féltékenyek)

2013. nov. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!