Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalatogatoba megyunk a...

Babalatogatoba megyunk a baratnomhoz. En vettem ajandekot amikor az elso gyereke megszuletett ezutan mi nem kaptunk toluk, amikor az enyem szuletett, most erkezett a masodik babaja. Szerintetek vigyek nekik valamit?

Figyelt kérdés
2013. júl. 29. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Valami jelkepest vigyel, de semmi extrat.
2013. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát nekem nem lenne bőr a képemen üres kézzel menni,még akkor sem,ha én előzőleg nem kaptam semmit sem.

Attól,hogy más ,,bunkó,,(már elnézést),attól én még ne legyek az,és egy pár száz forintos bady-ba még nem lehet belehalni sem..a kínaiban lehet kapni nagyon szépeket,vagy esetleg egy cumisüveget meg cumit is vehetsz,ha bady-t nem szeretnél.

2013. júl. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, vigyél valamit. Ha már ő ilyen, attól még Te tartsd meg a jó szokásod. :) Szerintem inkább egy popsitörlőt vigyél, az nagyon fogy és olcsó is. Cumi, cumisüveg nem biztos, hogy olyan, amilyet ő szeret. Én speciel nem örültem volna, ha azt kapok, mert meg van, hogy én milyet adok a babámnak.
2013. júl. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Csak a barátnőmből és magamból kiindulva, engem nem motiválna, hogy hoz-e valamit, vagy sem, mert a jelenléte a fontos, nem a hozott ajándék. Én például rengeteg hasznos tanácsot kaptam tőle, meg milliónyi kismamaruhát, nekem ez így is több, mint amit várnék. Anno én vittem neki ajándékot, de én nem várom el viszont.

A ti esetetekben, ha úgy érzed, vigyél valami apróságot. Pl. egy cumit, cumisüveget, előkét, egy csomag popsitörlőt (ez mondjuk még hasznos is, biztos elfogy).

De én személy szerint, nem tartom olyan fontos dolognak ezt egy barátságban. Részemről formalitás, gesztus, de nem elvárható. Persze, ez függ a barátságotok milyenségétől. Mi például úgy vagyunk, mintha tesók lennénk.

2013. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát érdekes egy barátnő...Azért én is vinnék de nem ruhát meg játékot hanem popsitörlőt meg egy desszertet :)
2013. júl. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Valami jelképeset igen. Mondjuk egy 200 Ft-os dobozos üdítőt meg egy olcsó popsitörlőt. Biztos veszi a célzást.
2013. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Vegul 1 csomag popsitorlot es 1kg narancsot vittem nekik.
2013. aug. 2. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!