Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Újonnan babaruhat a tescoban...

Újonnan babaruhat a tescoban lehet venni legolcsóbban?

Figyelt kérdés
2013. nov. 26. 18:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem. A tescos babaruha nem túl olcsó, viszont jó minőségű.
2013. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Akkor hol? Neten beirtam h kombidressz és 1000-1200 alatt nincs,a tescoban meg az 5 dbos 700 körül van darabja. Ennél olcsóbb van új?
2013. nov. 26. 18:18
 3/13 anonim ***** válasza:
89%

A Tescoban találtál 5 db-ost 700.- Ft-ért?????? Én sosem láttam ennyiért.

Én Auchanban vettem 7 db-ot 2100.-ért

2013. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ja, bocsi, rosszul olvastam, most már értem...
2013. nov. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
A tescoban vannak olcsó és drága ruhák is, az egybecsomagolt bodyk, rugik tényleg elég jó áron kaphatóak. A C&A-ban is vannak hasonló kiszerelésű babaruhák.
2013. nov. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
47%
Kövezzetek meg, de én a Hádában vettem szinte mindet. fillérekért és nagyon szépek...:-)
2013. nov. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nálam is a Tesco-sok nagyon bejönnek, illetve jó áron jó minőséget még a Lidl-be lehet kifogni! Amiket ott vettem, mint imádom én is és a fiam is! Meg van, hogy mit hol szoktam: pl Tesco-ba rugikat, body-kat, Lidl-be pólókat, tréningeket, harisnyák, zoknik, akár pulcsikat is, épp mi az ami kell.
2013. nov. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A kikben is vannak nagyon olcsón de a minöségéröl nem tudok nyilatkozni mert még nincs babóm:(
2013. nov. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen a Kikben nagyon jók a rucik. Minőségük is kifogástalan. Én nemrég vásároltam be, nagyon jó akció volt, 290 Ft-t vettem hosszú ujjú felsőket, 900 Ft-t szabadidő felsőt.
2013. nov. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

A tescoban nem a legolcsóbban a rucik, szépek , de nem olcsók és általában jó a minőség, én a nacikkal nem vagyok kibékülve ott, alacsony és bő a derekuk. A tescoban a body, pizsi rugik pláne, ha akcióban vannak -én minidg így veszem- a legolcsóbbak. Body nem mindegyik jó, egy széria nem volt jó, borzasztóan nyúltak. Egyébként 86-os mérettől sokáig jó egy body, ezeket én nem turiztam, mégiscsak fehérnemű féle és egy 2-300 ft-os bodyt csak meg tudok venni a gyerekemnek.

A C&A egyébként drága sőt egyre drágább:( a takkoban vettem már lányomnak 2500-ért fari kabit+nacit, turiban sincs ennyiért.. az auchanban az in extenso babarucik szépek és jó minőségűek, és ki lehet fogni jó leárazásokat.

Én csak leárazott rucikat veszek nekik, 74-esig pikkpakk átnövik utána már hosszabb távon lehet tervezi a rucikkal. Kikben vettem leárazva kis farmert 900-ért, de láttam rugit 3000-ért ami kicsit sok sztem, szóval gyakran kell járni, és figyelni.

2013. nov. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!