Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindig be kell kenni a baba...

Mindig be kell kenni a baba popsiját tisztába tételkor, vagy, csak ha piros, vagy bekakilt?

Figyelt kérdés
2013. nov. 27. 12:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
77%
Mindig. A kenőcs lepergeti a popsiról a vizet, azaz a pisit, és így nem csípi ki a bőrét több óra alatt sem, míg nem kap tiszta pelust.
2013. nov. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
77%
Ha mindig bekened nem lesz piros.nàlam pont ez a cèl....
2013. nov. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Jégtánc ***** válasza:
32%
Nem szoktam mindig,csak reggel és a kaki után.Meg persze ha kipirosodik.
2013. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%
Én is minden tisztábatételkor bekenem vékonyan a babám popsiját. Még sosem volt kipirosodva neki!
2013. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
13%
Én csak kaki után szoktam és akkor is csak nagyon kicsit kenek rá, amit szinte rögtön beszív a bőre. Már 15 hónapos és még soha nem volt neki semmi baja. Még piros sem volt soha. Azt viszont hozzátenném, hogy gyakran cserélek pelenkát.
2013. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
AKi azt válaszolta hogy mindig keni a babája popsiját, az miért lett lepontozva??
2013. nov. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%
2# kit èrdekel, hogy lepontoznak...akkor is bekenem mindig neki ès mèg sose volt piros a popsija.Ez a fontos nekem...
2013. nov. 27. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
12%

Én nem kenem be minden tisztába tevéskor.


ha kaki van akkor persze igen. Sudocremet használok, elég erős krém. van, hogy kibontom a kisfiamat a pisis pelusból és még tiszta krém a kis feneke, akkor azt nem törlöm le és kenem be újra.

hanem kicsit szellőztetjük a popsit, addig teszek-veszek mellette, játszok vele és kérlelem nehogy lepisiljen :-)

Aztán ha eleget "szellőzőtt" akkor simán csak ráadom a száraz pelenkát.

2013. nov. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
32%
Én ha piros neki,akkor kenem csak,mivel kicsiként kentem állandóan és begombásodott neki a nunija,így nekem nem vált be a kenem ha kell,ha nem elv.Kaki után van kenve,de akkor is csak ha piros.
2013. nov. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én sem kenem be mindig. Jól letörölgetem a pisi után. Kaki után mindig bekenem.
2013. nov. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!