Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jumperoo helyett többfunkciós...

Jumperoo helyett többfunkciós bébikomp?

Figyelt kérdés

Jumperoo-t szeretnék fiamnak karácsonyra, de nem találok számomra megfizethető áron (vagy hamar elkel).

Most találtam többfunkciós bébikompot, amit lehet ugrálóként használni. (Bébikompot amúgy nem szeretnék neki.)

Szerintetek? Esetleg akinek volt?

[link]

[link]



2013. nov. 27. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a gyereked?

Én ezeknek nem látom sok értelmét.

2013. nov. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most 7 hónapos, és a kezemben már nagyon "ugrál" (folyamatosan). Ugráló hintát azért nem akarok, mert nem bízok az ajtófélfában, hogy bírná a kiképzést.

Mindenkitől azt hallom, hogy imádják a babák, és erősíti a lábait is.

2013. nov. 27. 14:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Én ilyesmire sose adnék ki pénzt.
2013. nov. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én nem vennék/tem ilyet a gyerekemnek, az tuti. Letettem a földre, hagy mocorogjon. Volt egy pihi fotelje is, aminek a vázára tépőzáras állatok voltak akasztva. Amikor már olyan kedve volt, abban "tornázott". Meg volt a rugózása, a lábaival rugdosta azokat az állatokat, tökéletes volt.

Természetesen nem akarlak lebeszélni, vagy kioktatni, csupán a véleményemet írtam le!

2013. nov. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, de nem én adom ki a pénzt, ajándékba kapná, és szerintem nagyon jó lenne neki. Földön mászik már, de ebben tudna ugrálni.


Esetleg akinek volt jumperoo-ja?

2013. nov. 27. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha azért szeretnél ilyesmit venni, hogy ugráljon a gyerkőc, én az Adamo-féle hintákat ajánlom. Egyrészt egészséges tartást biztosít, másrészt pici kortól sokáig lehet használni. Kis helyen elfér, hordozhatod, a lakásban bárhova felszerelheted (ajtófélfa, mennyezet).

Nekünk egy ABC Twister hintánk volt. A kialakítása szerintem elég kényelmetlen, főleg nagyobb gyereknek, nem igazán jó, ahogy a lába között tartja az anyag. Amúgy az ajtófélfánk eddig bírta a 13 kg-ot.

Sem a jumperoot, sem ezeket a kompokat nem venném meg soha.

2013. nov. 27. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!