Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bébikomp: most ajánlott vagy sem?

Bébikomp: most ajánlott vagy sem?

Figyelt kérdés
2013. nov. 11. 10:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott
2013. nov. 11. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
34%
nekünk azt mondta a védőnő, hogy nincs rá szükség. a férjem azonban vett egyet használtan, és nagyon szeret benne lenni a gyerkőc. sokat nem tesszük bele, napi max fél óra, és annyira imádja. régen se lett semmi baja tőle a gyereknek, ugyanúgy megtanult járni.
2013. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Lányom használta anyósi behatásra, 13,5 hónaposan indult el és egy mm-t sem mászott, fiam egyáltalán nem használta mert rájöttem h nem kell mindig anyósra figyelni, ő 6 hónaposan mászott, 9 hónaposan felállt és 11 hónaposan járt. Sokat mászott és sokkal fejlettebb is a koránál. Pedig még koraszülött is volt. Én nem tenném bele gyerekemet még egyszer az tuti!
2013. nov. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Fél éves kor előtt semmiképp, de később is csak max. 15 percre, mondjuk napi kétszer legfeljebb. Sokáig benne tartani a babát nagyon káros! Élvezni szokták a babák, nekik jó szórakozás. Nekem segítség volt, amíg mondjuk elmentem Wc-re, mert biztonságban volt, nem rántott magára semmit, mert a kompból nem érte el a veszélyes helyeket. De ezen kívül nem igen tettem bele, hagytam inkább mászni.
2013. nov. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Én ellene vagyok.

Anyósomék szerettek volna venni, mikor az első gyerekünk született, mondván, hogy anno az ő gyerekeinek is volt, nem lett bajuk és hogy szerették, de én nem tartom jónak, ezért nem lett neki.

Ezt neked kell tudni, de ha veszel is ne legyen benne sokat!

2013. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nagyobbik lányom kompozott,imádta,és mi is,hisz nagyon jól elközlekedett vele.Persze,elég akkor bele tenni,amikor már áll,hamarabb csak kárt okoz.A kicsi lányom sosem kompozott.A két gyerek között nincs semmi különbség.
2013. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nem ajánlott.
2013. nov. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Hárman vagyunk testvérek. A bátyám a mai napig furcsán jár, úgynevezett pipiskedve, és a gerince is nagyon ferde. Egy percet sem volt kompban. Én nehezen tanultam meg mindent, jóval a határidőn túl kezdtem el kúszni, mászni alig másztam és csak 18 hónaposan indultam el, addig is rengeteget kellett mennünk gyógytornára. Nem voltam kompban. Bezzeg az öcsém, aki szinte tényleg egész nap kompozott, neki semmi baja, pedig már ő is rég felnőtt. Szóval szerintem egyáltalán nem bizonyítható, hogy ezek a gondok a komp káros hatásai lennének.
2013. nov. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Élénken él bennem, mikor unokaöcsém leborult vele a lépcsőről, így nekünk nem lesz.
2013. nov. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

Én nem tettem bele a fiamat, 10 hónaposan kezdett mászni, 16 hónapos még mászik, most kezd egyedül lépegetni. A mászás nagyon fontos, hogy minél tovább másszon.

2013. nov. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!