Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hósom nem akar ebédelni!...

15 hósom nem akar ebédelni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
kb. 2 hete csinálja ezt,egyszerűen nem értem a miértjét. Semmilyen főtt ételt nem hajlandó enni,se darabosan,se pépesen. Nem fogok neki ezerfélét főzni,általában 2 féle van,amiből választhat. A levest gyönyörűen eszi,semmi gond nincs vele hál' istennek,legalább ennyi meleget belé tudok kanalazni. A joghurt,szendvics és tsai természetesen csúsznak,de ebédre mégsem eheti ezt. Már nem tudom,hogy mivel próbálkozzak,csináltam neki mindenfélét,különböző formákat raktam ki a kajából,kevésbé sóztam,kicsit jobban sóztam,fűszereztem,nem tettem fűszert,stb :(
2013. nov. 28. 13:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én babám 16 hós, nyáron volt egy időben, h nem akart enni ebédet, csak az enyémből csipegetett. Nálunk az volt a gond, h sok volt a tízórai. Reggelire eszik max 180ml Sinlacot + egy kis vajas kenyeret. A tízóraira eleszeget egy db gyümölcsöt (pl most alma/körte/banán). És kb 2 óra múlva van az ebéd, így rendesen megeszi azt.
2013. nov. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
5dik válaszoló vagyok. Minden gyereknél vannak időszakok amikor valamit nem esznek meg. A lányomnál volt jó két hónap amikor nem evett húst de sajtott minden mennyiségben volt olyan, hogy paradicsomot nem de uborkát igen és fordítva. Lehet nálatok is ez van, hogy a fiad most "válogat" Ha normál ételt eszik akkor ez nem gond, csak ne csoki ropi és társai legyen. Nem bántásból írtam hogy ne kapjon mást, csak tapasztalom, hogy sok anyuka ebbe a hibába bele esik és amiko megkérdezem tőle hogy mit eszik a gyerek és panaszkodik, hogy nem ebédel vacsorázik, akkor kiderül, hogy napközben igen is csipeget a manó. Amúgy a reggelije kiadós és ha tízóraizik is simán elképzelhető hogy a levest kívánja csak. Sőt a lányomnál volt is egy olyan időszak amikor csak levest evett azt minden mennyiségben a másodikat nem volt hajlandó megenni.
2013. nov. 29. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!