Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Holnapra 35fokot jósolnak,...

Holnapra 35fokot jósolnak, mennénk tópartra, elvihetem 11hetes lányomat ha viszünk napernyőt és végig árnyékban lesz?

Figyelt kérdés
2008. júl. 11. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:

naaa, én nem tudom, mi is 11 hetesek vagyunk. Én bekenném valamivel mindenesetre, nekem 50 faktoros babe naptej van, és 11-15 óra között mindenképpen bent lennék vele, házban.. Az az árnyék, ami napernyő alatt van, az nem árnyék. Az uv-t nem szűri át, félő, hogy megfájdul majd estére a baba feje, és nyűgös lesz. Sátor sem tökéletes erre, a félsátorra gondolok. Ha délután 2-3 körül mentek ki a tóhoz, az már szerintem OK, de egész nap semmiképpen sem. Gondolj bele, hogy abban a kánikulában te is inkább egy hüvi lakásban lennél. A tóba amúgy sem viheted be 4 hónapos koráig az utsó oltásig. Én meggondolnám. Szerintem még várjatok ezzel picit. De ha bátrak vagytok, hááát, bátraké a szerencse. Tudod mit, orvosi beleegyezéssel mennék. Kérdezd meg a doiktokat mit mond. Én tuti megkérdezném.

Pussy

2008. júl. 11. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nagyon gondold át ezt szerintem, hogy mi az amit biztosítani tudsz neki, és mindenképpen legyen ott egy hűvös hely, ház ahová be tudtok menni egy kicsit, ha már túl sok volt a melegből. 5 hónapos kislányommal nemrégen voltunk pár napra "nyaralni", de nagyon rosszul viselte a meleget! Szerencsére mi be tudtunk menni hűvös házba, vagy nagyobb árnyékba, de csak így indulj útnak, ha ezt biztosítva látod!
2008. júl. 11. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem, mert nem fejlett még a hőkezelése és baj lehet, de remélem, hogy nem volt gondotok!
2009. nov. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!