Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónapos kisfiamat elvihetem...

14 hónapos kisfiamat elvihetem már egész napra Harkányba fürdeni?

Figyelt kérdés
Most mennénk vele először fürödni és reggel indulnánk. Mire figyeljek ha visszük? El tud majd aludni? Gyakorlati tanácsokat adnátok?
2011. jún. 6. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:

tanácsot még nem tudok adni,de szerintem vidd el nyugodtan...

mi 2 hét múlva megyünk 5 napra -nyaralóba(akkor lesz 1 éves)

fejben már átgondoltam mindent,szerintem nem lesz gond.viszünk babakocsit,meg kis félsátrat,amiben el tud aludni,ha akar.felkészülünk minden eshetőségre :)

2011. jún. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Arra feltétlenül készülj fel, hogy gyógyvízbe ilyen pici gyermeket nem vihetsz be. De az emeleti élményfürdő részbe beviheted. Ne felejts el napvédő krémet, könnyű nyári sapkát, úszópelenkát, ételt-italt, játékot, textilpelenkát (árnyékolónak), és a gyerek egészségügyi kiskönyvét, TAJ kártyáját, személyi igazolványát (ha csináltattál már) magaddal vinni. Babakocsiban el tudod majd altatni minden bizonnyal.

Nekem is 14 hónapos a fiam, 3 hós kora óta járunk rendszeresen fürdőzni vele, még nem volt vele gond egyszer sem.

2011. jún. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Úszópelenkából melyik fajtát ajánlanátok? 4-es Liberot használunk. A sportkocsiba is elalszik szerintetek?, mert csak azt tudjuk elvinni magunkkal. Hogy érted hogy emeleti élményfürdő? Már elég régen voltunk Harkányba. :)
2011. jún. 6. 11:48
 4/9 anonim ***** válasza:

persze h elviheted! az én nagyfiam 12hónapos,mondjuk mi járunk pici kora óta pécsett babauszásra.imádja a vizet.

mi siklóson voltunk vele nemrég egy napra,nagyon élvezte!:)

csütörtökön megyünk 3 napra balcsira,aztán szeptemberben az adriára egy hétre. szóval igazi vizicsibék már ilyenkor:)))

én a huggies uszopelust ajánlanám! sima pelusba nagyon nem jött be a márka nekünk,mi pamperst használunk,de uszoba nagyon jó.a babylove-ost probáltuk még(dmes)de az rettenet sztem!

jó pancsolást

2011. jún. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiammal 8 hónaposan voltunk Harkányba!Annyi a bajom a fürdővel hogy van egy gyerekmedence,ami pont ilyen pancsi méret,de a szülő oda még a lábát se lógathatja bele,nekem is szóltak!Ígyhát csak a nagyvízbe tudod bevinni!Ott meg uszógumi nélkül nem igazán tud pancsizni!Mi vittünk babakocsit mikor aludni kellett eltologattuk,van egy parkrész ott tök csend van!mi libero uszopelust használunk,az bevált!Jó szórakozást nektek!
2011. jún. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Mi 2-3 éve voltunk ott, vagy egy új épületszárny, aminek az emeletén van egy élményfürdő részleg. De a gyógyvízbe tényleg ne vigyél ilyen pici gyereket. A sportkocsiban is el tud aludni, ha nagyon álmos lesz, márpedig élmény lesz bőven. Mi DM-es Babylove úszópelenkát használunk, nekünk megfelel és árban is aránylag megfizethető. A Huggies is jó, csak 1,5-szor annyiba kerül.
2011. jún. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
És hogy csináljátok?, egész nap úszópelusban van, vagy ha nincs vízben akkor sima pelust adtok rá? Vagy vannak ezek, amik olyanok mint egy fürdőnaci de a belseje pelenkás.
2011. jún. 8. 12:44
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha kihozod a vízből, le kell cserélned a vízes úszópelust mindenképpen. A sima pelus pedig olcsóbb, így legyen a vizen kívül sima pelusban. Egyébként mi sokat járunk kisfiammal külföldre is fürdőkbe, ott rendszeresen látom, hogy az úszópelust, ha nincs benne kaki, napon megszárítják, és újra ráadják a babára a következő vízbe menetelnél. Aludni simán fog, ha elfárad. 14 hónapos babával pedig indulj útnak bátran!!!
2011. jún. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A gyógyvízbe nem engedik be őket 6 vagy 14 éves kora alatt.
2012. márc. 2. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!