Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyitott kiságy mikortól?...

Nyitott kiságy mikortól? Hálózsákosok hogy?

Figyelt kérdés
Faragott kiságya van a fiamnak.nem lehet kivenni a rácsokat.de látom hogy az ilyen idös gyerekeknek már vesznek ki a rácsbol h közlekedni tudjon.19hós. De hálozsakban alszik ezért el sem tudom képzelni hogy kitudna e mászni.sokat forog is.szerintetek mikor váltsunk kis heveröre.
2013. nov. 29. 09:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az én fiam 18 hónapos, eszem ágában sincs rácsot kivenni. A fiam csak aludni megy az ágyába és egyáltalán nem szeretném, hogy közlekedjen alvás helyett. Szerintem, ha a kisfiad nem mutat hajlandóságot kimászni a rácsos ágyból, akkor ne cserélj. Majd ha már zavarja a zárt kiságy.
2013. nov. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 2 évesen "szólt", hogy már zavarja a bezártság (pár napig esténként ordított, ha beraktam), akkor szedtük le az oldalát (egy masszív széket raktam elé leesés ellen). Az első este után elmúlt az újdonság varázsa és nem volt (plusz) gond a lefektetéssel, éjszakákat meg ugyanúgy átaludta. De hálózsákostul simán átsétált hozzánk reggelenként. Most 3 évesen kapott heverőt, még leesésgátlósat.
2013. nov. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az rn lányom nem tűrte a zsákot kezdetektől, igy abban nem tudok nyilatkozni.

viszont ifjusagiagyat 2eves sznapjara kapott. Kicsit (sztem) későn, bar egybol elfogadta es örömmel aludt benne. Tehat ezzel nem volt gondunk szerencsere.

Bar a környezetünkben sokan 2,5-3 éves gyerkőcöt is racsosagyba altatnak. Szoval szerintem gyerekfuggo, amikor ugy érzed, mehet

2013. nov. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Kislányom 1 évesen sokallt be a rácsos ágytól, több át nem aludt katasztrofális éjszaka után jöttünk rá, hogy a rácsos ágy zavarja. Így már 1 évesen leesésgátlós ágyat kapott, onnantól kezdve átaludta az éjszakákat. Teljesen simán tudott le- és felmászni az ágyra. Mindig is hálózsákban aludt,még most is, most 3 éves. Remekül tud benne közlekedni:) Simán lemászik és átjön hozzánk ha felébredt vagy valami baja van.


Kisfiam most 14 hónapos, ő még nem tiltakozik a kiságy ellen, jövő nyáron kap majd rendes gyerekágyat, akkor lesz 20-21 hónapos.

2013. nov. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Fiam úgy 14-15 hós korában kiesett az ágyból, így ki kellett venni a rácsokat. Ki tud mászni hálózsákban, járni is tud benne. Hasra fordul és kitolat.
2013. nov. 29. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!