Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnak volt már a babája két...

Másnak volt már a babája két hónaposan lázas?

Figyelt kérdés
Tegnap 37.9 volt a hője. Felhívtam az orvosunkat, azt mondta, hogy próbáljam neki csillapítani, ez volt délben. Majd este ismét 37.6 lett. Akkor kapott megint egy fél kúpot, azóta nincs láza. Ömlik a nyála, eszi az öklét. Létezne, hogy a foga? Olyan pici még ahhoz. Volt már valakinek így a babája?
2013. nov. 29. 11:25
 1/2 anonim ***** válasza:
38 fok alatt nincs láz. Akkor sem, ha ezt már fél fokkal levonva mérted. Igen, a fogzás beindulhatott, de nem azt jelenti, hogy foga is lesz már. Ekkora testhőt csillapítani nem kell és nem is szabad. Ha fentebb megy, 38 fok fölé akkor sziruppal, ha még magasabb kúppal levihető.
2013. nov. 29. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A doki mondta hogy 2 hónapos korig már a 37.9 is sok, nem én találtam ki. Szirupot csak 3 hónapos kor fölött lehet adni. Köszi!
2013. nov. 29. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!