Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy érdemes leszoktatni egy...

Hogy érdemes leszoktatni egy 9 hónapost a harapásról és az erős hajtépésről?

Figyelt kérdés
Tudom, kicsi még, de azért fájdalmat tud okozni ezekkel. Mindig határozottan rászólok, hogy nem, nem szabad, persze nem nagyon van foganatja (gondolom, ez természetes), de szeretnék következetes lenni. Viszont van, hogy csak csócsálja a kezem, illetve birizgálja a hajam, ezeket engedjem neki? Nem fogja összezavarni?
2013. nov. 29. 16:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Gyorsan :D

Komolyra fordítva a szót: jól csinálod, ne aggódj még kismilliószor el kell mondani, mire megérti (akkor se biztos hogy engedelmeskedik) Én azt csináltam, ha a hajamat tépte, hogy megfogtam a kis kezét, hogy "ne húzd, az fáj anyának, inkább simogass" És mutattam hogy, harapásnál a kis szájára tettem az ujjam, mintha lezárnám, és mondtam hogy inkább puszit adj, és adtam az arcára egy hatalmas cuppanóst :D

2013. nov. 29. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!