Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből áll a napja általában...

Miből áll a napja általában egy 4 hetes csecsemőnek? Normális az ha néha hisztizik a cicin?

Figyelt kérdés
Az én babám mostanában eszik meg alszik,jó ez 4 hetesen? Összességében talán 6 órát van fennt egy nap. Délelőtt elviszem bevásárolni,akkor nézeget,meg este van fennt a fürdésnél, meg a szopizási idők. Ez van hogy fél óra,de egy nap egyszer-kétszer másfél óra. Olyankor nekiáll enni,majd elkezd hisztizni és eltolja a cicit. Cipelem egy kicsit, majd pár perc múlva megint rájön,hogy neki mégis a cici kell. Visszarakom,de pár perc és jön a hiszti és megint ellöki a cicit. Ezt 5-6-szor eljátszuk,mire a végén elalszik a cicin. Az türelmembe ez a napi egy-két alkalom bőven belefér,csak nem tudom hogy normális-e?
2008. júl. 11. 16:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. Ha este nem óránként kér cicit, akkor NAGYON IS JÓ a napirendje. Figyeld a baba jelzéseit. Lehet, hogy amikor "hisztizik a cicin" álmos, csak nem tud elaludni. Nem feltétlenül cicire van szüksége és ezt ö sírással mondja is. Figyeld meg, hogy máskor hogyan alszik el. Segítheted egy un. alvási protokoll, szokás kialakulását.

Ha látod picuridon alvás jelzéseit, puszild meg, tedd a kiságyába alvási pózba. Simizd hátát, homlokát, fejecskéjét és közben énekelj, dúdolj hallkan 1-3 altatódalt. Majd tegyél CD-én 1-3 altató, relaxáló zenét. Megtanulja babád kapcsolni a történtekhez az elalvást.Erzsók próbált segíteni.

2008. júl. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem is szokott hisztizni a cicin.olyankor,ha nagyon álmos,vagy pukiznia kell,vagy büfiznie kell.
2008. júl. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi is sokat hisztizünk a cicin,én ugy vettem észre hogy olyankor vagy álmos már nagyon,vagy egy kis puki bántja, 7 hetesek vagyunk.
2008. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!