Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért hisztizik ennyit a...

Miért hisztizik ennyit a kislányom?

Figyelt kérdés
16 hónapos.Az etetőszékbe nem marad meg.Valami nem tetszik neki olyan hisztit levág.Hogy lehet kezelni a hisztijét?Játszani nem akar a játékaival.Csak szenved.Valamit nem csinálok jól?2 napja már úgy kiborultam.Egész este bőgtem.
2011. okt. 16. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne bőgj, mert érzi rajtad a feszültséget.

Az én kisfiam 18 hónapos. A játékaival ő sem nagyon játszik, de szerintem ebben az életkorban ez nem tragédia. Mi délelőtt nagyot sétálunk, utána ebéd, alvás, délután nem megyünk már sehova, egy hónap múlva szülök, ilyenkor kicsit pihenek.

Miből gondolod, hogy a lányod "szenved"? Konkrétan mit csinál?

Mert az én fiam is folyamatosan jön-megy a lakásban, pakol, ha már unatkozik, akkor jön oda hozzám.

2011. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

következetesség. nekünk nagyon bejött, 2 éves fiam szinte nem is hisztizik :)


nálunk nincs olyan pl. hogy nem marad meg az etetőszékbe. ha eszik beül, hogy kiszáll vége a kajának.

2011. okt. 17. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!