Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan anyuka akinek...

Van itt olyan anyuka akinek nincsen senki barátnője akivel leülhetne kicsit beszélgetni?

Figyelt kérdés
Én így vagyok vele, és szeretnék valakivel beszélgetni, meghallgatni, el mesélni dolgaimat, esetleg programot tervezni.

2013. dec. 1. 15:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ha Debrecenben laksz, keress bátran. Nekem mondjuk bőven van anyuka barátnőm, de szívesen megismerkednék veled!
2013. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Sajnos én Záhony mellett lakom,de szívesen elbeszélgetnék így is.
2013. dec. 1. 15:20
 3/11 anonim ***** válasza:
Így vagyok én is :(
2013. dec. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én is szívesen beszélgetnék...külföldről írok... :(
2013. dec. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Honnét írsz?
2013. dec. 1. 17:06
 6/11 anonim ***** válasza:
Én is külföldről irok. Igy ergo nincsennek barátaim, se barátnőim. Kb senkivel nem beszélek a férjem és családja kivételével. :/
2013. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok én Olaszországból irok.
2013. dec. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem még a régi barátnőim sem írnak a facebookon, egyszerűen nem érdeklem őket már.
2013. dec. 2. 08:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy barátnőm van aki amióta megszületett a fiam már 2* meglátogatott. Külföldön élünk, és annyira jól esik hogy képes rep.jegyet foglalni és sokat dolgozni(túlórázni is) hogy 2 havonta ki tudjon jönni 4-5 napra.
2013. dec. 2. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!én is szívesen beszélgetnék.van egy két b.nőm de nekik még nincs babàjuk,más az életük,fontossági sorrend,ìgy eltávolodtunk.jòl esne hozzám hasonlò anyukàkkal beszélni.uh ìrj nyugodtan :)
2013. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!