Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól alszanak kétszer a...

Mikortól alszanak kétszer a babák?

Figyelt kérdés

hogy alakult az ébrenlét-alvás rendszere ilyenkor?

4hónapos a babám de-és ebéd után nagy alvás szokott lenni-és az uzsonna után esti fürdésig már csak egy rövid.tegnap ez kimaradt-és teljesen megkeveredett-hogy megy az átállás?


2013. dec. 1. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:

Az én lányom most 8 és fél hónapos. 4 hónaposan még 2-2 és fél óránként aludt fél-háromnegyed órát.

6 hós lehetett amikor háromszor aludt, ez az átállás nehezebb volt, folyamatosan ott kellet vele lenni és lekötni a figyelmét, ha elmozdultam mellőle, rögtön sírni kezdett és nem is aludt olyan jól.

Kb. két hete állt át a napi kétszeri alvásra. Hirtelen egyszer csak úgy döntött neki elég lesz kétszer aludni, ezt nem viselte rosszul, mondhatnám észrevétlen történt az átállás.

2013. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kisfiam 10-11 hónaposan állt át a napi kétszeri alvásra. Nálunk volt olyan periódus is, hogy akár négyszer fél órát aludt.
2013. dec. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én lányom 9hónaposan állt át a kettő alvásra
2013. dec. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Olyan 8 hónaposan állt át a 2x alvásra egy nap. Most lesz 10 hónapos. Nekünk is a késő délutáni alvást hagyta ki szépen. Így alszik délelőtt és délután ebéd után. Aztán 7kor fürdés, vacsi és alvás legkésőbb már 8kor mélyen durmol reggelig.
2013. dec. 1. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem szerintem már elég kicsi korától,4 hónapos korától kétszer aludhatott,mert 10hónaposan meg már csak 1x aludt.

Nekem ő alakította így végig az alvását.De pl most óraállításnál ő már 1x aludt,de mikor át lett tekerve,akkor 2 napig 2x aludt,azóta 1x megint.

2013. dec. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen
2013. dec. 2. 09:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!