Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik egyutt alszanak a kisbaba...

Akik egyutt alszanak a kisbabajukkal nem feltek, hogy veletlen ra fekszetek ejszaka?

Figyelt kérdés
2013. okt. 24. 13:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, mert ilyenben alszik: [link]


Így nem kell aggódnom annyira, hogy ráfordulok. A szopipárnát hosszú kígyóvá kihajtom, az van még közöttünk, így ő sem keveredik át hozzám. Átnyúlok, simogatom, alszunk :) Apa pedig a másik oldalamon.

2013. okt. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Babeli Zurzavar ***** válasza:
100%
en rettegtem azon a par ejszakan (beteg volt a pici ea a nagy is, es a kozos szobaban folyton ebresztettek egymast) ezert az Adamo hintankat a francia agy fole azereltuk a labunkhoz, igy velunk is alszik meg nem is, nem mellesleg delutani alvasnal sem zavarjak meg egymas piheneset!
2013. okt. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
34%

Kedevs elsö, ezzel pont nem alszol együtt a gyerekeddel. Ez az egészséges megoldás, hogy a baba a közeledben legyen.


Egy anyuka soha nem fekszik rá a gyerekére. DE!! bizony lehet annyira levegötlen két felnött között az ágy, hogy a baba az elsö hónapjait oxigén hiányos helyen tölti. Nagyon fontos a fejletlen agy fejlödésének, hogy jól keringö tiszta levegö legyen körülötte, és egy ágyban a szülökkel pont ez az amit nem kap meg.(majd most jönnek az anyukák, hogy bezzeg az ö fia nem sérült..., pedig lehet csak annyira hogy most nem 5-s hanem 3-as tanuló és el Sem tudják képzelni, hogy egy levegötlen szülöi ágy ennek az oka)


Vegyél ilyen ágyat mint az elsö linkelt, ez egy szuper megoldás.

2013. okt. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%

1. ez nagyon jó találmány, de nálunk pl nem lehet ilyet használni, mert egy kihúzható kanapén alszunk, aminek nincs olyan kerete, mint az ágynak.


Én egyébként eddig csak véletlenül aludtam a pár hetes bébivel, mert már annyira fáradt voltam, hogy míg büfizett, elájultunk mindketten. Az a baj, hogy ha én alszok, akkor nagyon, tehát jogosan tartok attól, hogy simán ráfekszem, és baj lehet. Olyan is volt, hogy rajtam aludt el, és úgy ébredtem, hogy szinte a hónom alá volt csapva. Én nem tartom bölcs dolognak, bár sokan más véleményen vannak.

2013. okt. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ennek az ágynak 4 oldala van amúgy, csak egy leszerelhető és ágyhoz rögzíthető. Ha nem tudod az ágyhoz rögzíteni, akkor is az ágy mellé tolhatod, és veletek lehet, mégsem fordulsz rá. A talpa átalakítható hintázó lábakká, így később padként, hintaként is használható, vagy hintáztatható a bölcső maga. Nekem nagyon bejön :)


[link]

2013. okt. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a mérete miatt ez nem sokáig jó, javaslom, hogy a kiságy hosszú oldalát szereld le, a férjed erősítse meg csavarokkal a maradék 3-at és toljátok az ágyhoz, ha lehet rögzítsétek. Mi így alszunk régóta, a legjobb megoldás, ő a helyén, de a közelemben. 15 hónapos :)
2013. okt. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: mi is kihúzható ágyon alszunk, a kiságy alsó állásban pont olyan magas, nincs hozzárögzítve még soha nem csúszott be a két ágy közé.
2013. okt. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Julie S ***** válasza:
100%
Az első napokban féltem, de aztán látom, hogy nem fekszem rá akárhogy helyezkedem. Annyira ájultan még az elején sem aludtam, hogy ne tűnjön fel, hogy ott van mellettem.
2013. okt. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi gyakran alszunk együtt, és sosem féltem tőle, hogy ráfekszem. mióta megvan a fiam, annyira éberen alszok. Míg picik volt, a szuszogására felkeltem, és ez azóta sem múlt el.

De most már abszolút nem félek ettől, mert a fiam csinál magának akkora helyet, amekkorát ő akar. És ha szerinte kicsi a helye, egészen egyszerűen a fejemre fekszik...

2013. okt. 24. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszon jót nevettem :) Én sem féltem attól sosem, h ráfekszem, a terhességem óta nem alszok olyan mélyen, h ne ébredjek fel a legapróbb mozdulatára. Én is úgy kezdtem, h szopizás közben elaludtunk mindketten, és csak a köv. szopizáskor ébredtünk meg, pedig nem volt szándékomban együtt aludni vele. Amúgy ettől függetlenül, amióta már csak egyszer, ill. egyáltalán nem szopizik, hamar visszaszokott az ágyába.
2013. okt. 24. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!