Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A babák meddig alszanak...

A babák meddig alszanak napközben még kétszer? Te babád? Az enyém nem alszik sokat?

Figyelt kérdés
enyém 11 hós és kétszer alszik délután, 10-kor két órát, 4kor egy-másfél órát.
2012. jan. 24. 11:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Az én lányom ma másfél éves, és még ő is kétszer alszik. Szerintem ez szoktatás kérdése. Nekem reggel 7-8 között ébred, 11 körül fektetem, alszik kb. 2 órát. 5 körül megint lefektetem és úgy másfél-két órát megint alszik. Este 10-kor fekszünk le. Mivel én egy szobában vagyok vele és tévézünk ezért nem tudom hamarabb lefektetni. Még a nyáron elaludt a tévé mellett is amikor már nagyon fáradt volt, de most már nem. Ha meg nem fektetem le délután akkor 6-7 körül nagyon nyűgös, hisztis lesz.
2012. jan. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam május végi. Ő egy évesen szokott át a napi egy alvásra. Szerintem az is számít, hogy a Te babád téli. Mert korán van már sötét, kevesebbet van a szabadban, ... ilyenkor mi is többször aludnánk. Szóval az is lehet, hogy Babád egészen tavaszig kétszer alszik majd. Ez jó, mert kell az idegrendszerüknek. Nem sok ez, hidd el!
2012. jan. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én ikreim 11 hónaposak, eddig ők is aludtak 1 ill. 1.5 órát kétszer egy nap. Mostanában viszont nem alszanak annyit, sőt van,hogy csak 20-30 percet. Nem tudom miért van ez, mert ugyanúgy elálmosodnak 10-fél11 körül és délután is. De elég lenne ilyen pici korban ilyen keveset aludni napközben?
2012. jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
1 éves: de. 1-2 óra, du. 3/4-1,5 óra
2012. jan. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
13 hónaposan kezdett átállni az egy alvásra. Előtte 10 körül egy órát, és 3 körül 1 órát aludt. Összességében az éjszakával együtt 12-13 órát aludt.
2012. jan. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Másfél éves elmúlt, mikor fiam átállt az egy alvásra, ami most 2-3 óra. Addig úgy aludt, mint a tiéd, de 2 órát, du 1-1,5 órát, és az éjszakát is átaludta.
2012. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat mindenkinek
2012. jan. 24. 15:56
 8/8 anonim ***** válasza:
A lányom éppen ma 11 hónapos. Ő 8 hónapos kora óta csak egyszer alszik nap közben. Eleinte még olyan 11 körül aludt el, és csak 2 körül ebédelt. Most már egy jó másfél hónapja kibírja ebéd utánig, és akkor alszik 2-3 órát.
2012. jan. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!