Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kell a hagyományos faszánkóra...

Kell a hagyományos faszánkóra karfa egy 1,5 éves gyereknek? Szerintem igen, a párom szerint meg nem, mert már tud kapaszkodni. Kinek van igaza? :-)

Figyelt kérdés
Elnézegettem a gyerek meg a szánkó méreteit, nem tudom elképzelni, hogy meg tudjon kapaszkodni egy hirtelen rántásnál.
2013. dec. 2. 08:46
 1/10 Jégtánc ***** válasza:
100%
Praktikusabb a karfa, mi legalábbis karfás szánkót vettünk a 22 hónapos lányomnak.Az egy dolog hogy tud kapszkodni,viszont hirtelen rándulásnál jobb ha hátul megtámasztja valami.Ha elfárad akkor is hátra tud dòlni.
2013. dec. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
kell
2013. dec. 2. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Hogy kinek van igaza nem tudom, de én a te pártodon állok!

Szerintem kell a karfa, úgy a biztonságos! Pont a hirtelen rántás, bukkanón átcsúszás, egyéb váratlan helyzetek miatt.


(Túlzó hasonlat ugyan, de ennyi erővel a kocsiba se kell gyerekülés, mert ugye vigyázunk, óvatosan vezetünk, nem érhet semmi váratlan...?!)

2013. dec. 2. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. dec. 2. 08:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekünk nincs karfa
2013. dec. 2. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Hát lehet, hogy most jól jön még egy évig, de a miénken sincs karfa és tudott kapaszkodni (jártunk többször bölcsibe szánkóval), néha meg így ketten is ráülhettünk - ha Apa húz :)
2013. dec. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az én fiam 22 hónapos. karfàs szànkót veszünk neki. ő még nem tudna megkapaszkodni. meg nehogy a nagy szànkózàs közepette elhagyjam a gyereket útközben...:))
2013. dec. 2. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekünk karfa nélküli szánkónk van. Sokat gondolkoztam, hogy vegyek-e rá karfát, végül nem vettem. Tavaly télen volt 17-19 hónapos a lányom és szépen ült rajta. Persze nem mentünk eszetlenül és a bukkanóknál mindig nagyon óvatos voltam, megfordultam és néztem hogyan reagál. Ha most álltok a vásárlás előtt, akkor vegyetek karfásat. Ha van otthon szánkó, akkor felesleges emiatt karfásat venni.
2013. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi az a kóra?
2013. dec. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nem tudom, kinek van igaza, viszont szerintem is biztonságosabb és praktikusabb lenne karfával:)
2013. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!