Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet együtt fürödni egy két...

Lehet együtt fürödni egy két hónapos babával? Nem beteges, hogy szeretnék vele egy kádban fürdeni?

Figyelt kérdés
Szereti a fürdetést, de nekem olyan rideg az egész. Ahogy tartom, meg nehéz is, így elég rövid ideig tartanak a fürdetések. Ezért arra gondoltam, hogy egy este fürdenénk együtt. Nem tudom, hogy viselné, de én úgy szeretném magamhoz fogni egy kád meleg vízben. Lehet ettől baja? Nem beteges ez? A mi családunkban nem volt szokás az ilyen együttfürdés, így nem tudom, hogy máshol van-e ilyen. Nem csinálnék belőle rendszert, de most jól esne.
2013. dec. 2. 09:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Kivitelezhető de rendesen elő kell készülni egy ilyen fürdetéshez. A párodnak segitenie kell közben mert a babádat nem áztathatod a vizben, pár perc után ki kell venni tőled, rendesen meg kell törölni, felöltöztetni. Nálunk a páromnak volt ilyen kivánsága, egyszer meg is fürdettük igy, de nem volt olyan egyszerű mert nehéz volt rendesen tartani.
2013. dec. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

nyigodtan csinàlhattok belõle rendszert is

nálunk sajnos zuhany van,pedig ên is szeretnêk a lànyommal fürödni.

2013. dec. 2. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

mi is fürödtünk együtt. kicsit macerás volt, de megérte!

előtte lezuhanyoztam, majd engedtem a kádba vizet egy kis babafürdetővel, beleültem a kádba, a párom odaadta nekem a babám. olyan jó volt együtt pancsolni, imádta!

a fürdés végén (5-10 perc lehetett) odaadtam a picit a páromnak, majd én is kijöttem a kádból. szóval 2 emberes mutatvány.

de aztán fordítva is megcsináltuk rá nemsokára, hogy a párom fürdött a kicsivel.

nem lehet szavakba önteni azt az élményt, úgyhogy hajrá! :)

2013. dec. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szerintem nem beteges,de egyébként mi sem fürdünk a kicsivel együtt.De oka is van ennek.

Párom nem szeret akkor fürdeni,így ő nem ül be csak azért,hogy vele fürögjön.

Én nem ülök be vele,mert akkor párom venné ki őt és millió óra amíg felöltözteti,nekem meg nem lenne kedvem az ordítást hallgatni vagy hogy elszökik az ágyról pucéran.

És fűtés sincsen a fürdőben.Jó,ő már 14hónapos lassan,de picinek sem fürdött sokat velünk,mert akkor is pont tél volt.

Ha jól esik,fürödjetek vele,nem ártalmas szerintem.

2013. dec. 2. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
mi is kiprobaltuk az egyutt furdest, apa amikor hazajott munkabol es eljott a furdes ideje, akkor eloszor lezuhanyozott, engedtunk a kadba vizet es ment a locsizas, a piu lanyunk nagyon imadta. Teny, hogy ide 2 ember kell.
2013. dec. 2. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Pont ekkora volt a fiam, amikor először beleültem vele egy kád vízbe! :)

Előtte jó alaposan letusoltam, apa meg a kád széléről segédkezett. Nagyon jó volt! :)

2013. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!