Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon durva beteges hazudozóv...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon durva beteges hazudozóval élt már együtt valaki? Milyen volt? Valami extrém durva hazugsága volt?

Figyelt kérdés
mi lett a vége?
2013. máj. 14. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
elment az öszöd?
2013. máj. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hallottam már ilyeneket
2013. máj. 14. 19:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Először csak apróbb dolgokban füllentett,aztán komplett történeteket talált ki.Csak úgy ismerte be,hogy hazudott,ha szankciókkal fenyegettem.Egy idő után rémesen kiábrándító és fárasztó volt az egész.Extrém durva hazugságnak nevezném,amikor azt hazudta,hogy bejön a szobába a telefontöltőért,mert elfelejtette magával vinni,valójában pedig berakott az éjjeliszekrény fiókjába egy telefont,amit felhívott a másik telefonjáról a kocsiból,amikor elment otthonról,és lehallgatott,mit csinálok otthon,mikor egyedül vagyok.Természetesen szakítás lett a vége.
2013. máj. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy betegség és úgy hívják hogy mitománia.


Személy szerint (saját tapasztalatból) az ilyen embereket 3 csoportba osztom.


Az első a hétköznapi ember, aki hajlamos eltúlozni dolgokat.


A második már kissé konkrétabb dolgokkal áll elő, neki már vannak vele megtörtént sztoriai is.


Nos a harmadik szint az már elvesztette a realitását a világban, teljes mítosz az élete. Az ilyen ember nemtalálja helyét a társadalomban, nemérti meg az embertársait, teljesen magára maradott.


Náluk sajnos előfordulhat antiszociális viselkedés,és ugrásszerűen megnő az öngyilkossági kísérletek száma.


Persze az is előfordulhat, hogy téged néz annyira ostobának aki még a nevét sem képes leírni.


Neked kell eldöntened, hogy beteg vagy csak egy teljesen másik életet él.

2013. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
itománia 1 betegség. valószínű hogy 1 gyerekkori trauma következménye. hazudozó, kitalál dolgokat. 1 szava sem igaz az illetőnek, kitalál dolgokat, és ö azt igaznak véli.
2015. szept. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mitomániára gondoltam. az elözó voltam.
2015. szept. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Volt egy làny egész formàs.Kedves aranyos szoval első randi àllom. Olyan indokkal bucsuzott el , hogy az erkelyük alatt több baratja baratnöje vàrja mennek billiàrdozni kibéreltek egy egész termet...később vagy 5 baràtnöröl mesélt akik boldog pàrkapcsolatban élnek egyikkel közös msnt hasznàl. Késobb meselte volt egy lagziba egyedül a nagypapàja autójàval...majd egy év mulva elment kressz oktatàsra ekkor màr nem voltunk együtt aztàn volt (utànam ) egy pesti pasija sokat aludt nàla pesten es 3 lakotarsara is ő főzött .....Valósàg egy munkakerülö (gyermekparalizises) anyukàja volt alkesz apukàja anyai nagyszülők butànak nevelték gyerektàbor 22évesen (evangélimus pappal akartàk összehozni) megmondtàk mit hogy csinàljon....
2015. dec. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem azt mesélte a párom,hogy egy szomszédjuk folyamat bemászott hozzájuk,ő meg legutóbb leütötte egy fahusánggal és rajta ülve várta meg a rendőröket...
2016. aug. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nem. de ha te igen, akkor dobd ki sürgősen.
2017. jan. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 YinSu ***** válasza:
Igen. 9 éven át. Mikor egyszer csak mindenre rájöttem. 9 éven át szemrebbenés nélkül hazudott, a gyerekeknek is, nekem is, mindenkinek. Hihetetlenül mesteri fokra fejlesztette. Soha nem érzett bűntudatot, mert elhitt magának is mindent. Sokszor játszotta túl a betegséget, szimulált. Mindig ő volt a tökéletes, itthon, a munkában, apaként,a szomszédoknál. Aztán kiderült, hogy van egy másik énje. Akkor lehullt a lepel. Ekkor iszonyú agresszív lett, fenyegetőző, majd ismét felvette az álarcot, hogy ő nem érti mi a bajom, mert megígéri, hogy mostantól nem hazudik. Persze azóta is folyamatosan. 😔 Nárcisztikus, önsajnáltató mellette, aki gyenge, így piócaként tapad másokra. Mindezt úgy, hogy mindenkivel elhitesse, hogy ő csak segít, másoknak van szüksége rá. Félelmetes. 😔
2019. okt. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!