Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet, hogy négy napja...

Mitől lehet, hogy négy napja nincs széklete?

Figyelt kérdés

2 nap múlva lesz 10 hetes a babám és négy napja nem kakilt. Vagyis kétszer volt egy pici kakifolt a pelusban, de azt rendes kakinak nem nevezném. Eddig naponta volt valami a pelusban, aztán ezelőtt 2-3 napig kisebb mennyiségek, most meg ugye napok óta szinte semmi.


Már 3 napja egyre többet szopizik, éjszaka is többször kelt, hogy éhes. És egyre türelmetlenebb, ha nem kap azonnal cicit.


Pisi egyébként mindig sok van, puki is jön ugyanolyan rendszerességgel, ahogy szokott. Jó kedvű, sokat vigyorog, sokat mozog, nem úgy tűnik, hogy bántaná a hasát bármi is. A pukin kívül. Az hamar kijön és utána vigyorog, mint a vadalma.


Ez normális? Azt tudom, hogy anyatejes babáknak lehet ritkábban is széklete...

Vagy látogassuk meg vele a gyerekorvost, védőnőt?



2013. dec. 2. 11:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Normális! nekem is anyatejes, és kb 2-2,5 hónaposan kezdett a kaki heti egyre csökkenni, hirtelen a napi 4-ből. Mivel már két gyerekem van, tudtam, hogy ez bekövetkezik, de arra nem emlékeztem, hogy ennyire durván hirtelen, egyik végletből a másikba. 5 nap után felhívtam a védőnőt, hogy glicerines kúp?, de azt mondta, ha nem szenved, nem sír, nem kell. = nap eltelt, hatalmas mennyiségű kakája lett (már indultam a kúpért a hűtőhöz!). Azóta ez így megy, holnap lesz 4 hónapos. Van, hogy heti 1 kaka van, van, hogy heti 3. De a napi több teljesen megszűnt. Az anyatejet annyira hasznosítja a szervezete, hogy nem képződik salakanyag, vagy csak nagyon kevés.
2013. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
= nap:7 nap, bocsi :)
2013. dec. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Tegnap estére meg is érkezett a kaki! Jó sok jött. :)
2013. dec. 3. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!