Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 napja kap rizst a 6 hós...

2 napja kap rizst a 6 hós babám és elég folyékony a széklete. Ne adjak neki többet? Ez jelent valamit?

Figyelt kérdés
2013. febr. 7. 11:37
 1/4 anonim ***** válasza:

szopizik még? ha igen, akkor a saját étrendeden változtass kicsit

lehet jön a foga? az enyémnek ilyenkor mindig kicsit hasmenése van

miket eszik mellette a babád..?

2013. febr. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tápszeres, hát már eszik almát, répát, krumplit, körtét, kostólt banánt, pépet, háztartási kekszet is kapott már, bébiételbe szilvát, gyökér ízesítésűt, kukorica-krumpli keveréket, na de ezekkel nem volt semmi probléma. Lehet hogy csak 1 véletlen egybeesés, fogzik már 1 ideje, de fog még sehol :( Mondjuk éjszaka is elég rosszul aludt, sokszor ébredt sírva, pedig nem szokott.
2013. febr. 7. 12:14
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok

háát, akkor fogacskára tippelek, főleg, ha rosszul is alszik

ha sok almát eszik, az is meghajthatja

az én kisfiam a milupa gyümölcsös pépjétől is naponta 3* rottyantot. nem adok neki többet, pedig nagyon ízlett neki.

sajnos ezeket ki kell tapasztalni....

adj neki banánt, az 'fogós'

2013. febr. 7. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát észrevettem hogy "fogós" mert 2 napig nem kakilt tőle :) Mondjuk meg is evett 1 egész banánt, de azóta sem adtam neki. Almát 1 hete nem evett, mert most a körtét próbálgattam keverni mindenfélével.
2013. febr. 7. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!