Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit bírnak ki a babák...

Mennyit bírnak ki a babák evés nélkül? Mit csinálhatnék? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Be kell feküdnöm 1 napra a kórházba, a látogatási tilalom miatt 2,5 hónapos Kislányomat nem vihetem magammal. Van Neki tejci lefejve (meg vettem tápszert is), de nem fogadja el cumisüvegből, egyszerűen fuldoklik tőle! Kiskanállal mire megeszik 150-180g-ot... Mi lesz így Vele és Apucival?? Mindenki azzal nyugtat, hogy ne aggódjak, ha éhes lesz elfogadja a cumisüveget is, igaz ez??
2009. nov. 22. 10:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Szerintem igen,elfogadja majd kis idő után.Persze,furcsa a babád számára a cicihez képest és tanulnia kell,hogyan is működik.
2009. nov. 22. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
58%

Először is Sok erőt neked! Szerintem is nyugodj meg, ha éhes lesz a kicsi akkor el kell, hogy fogadja.

Tegnap beszéltem a barátnőmmel és azt mondta, hogy van olyan cumi, ami olyan mintha cicikézne. Én még nem láttam ilyet, de rákeresek neked, és ha találok valamit elküldöm a linket.

2009. nov. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%
Sajnos van olyan, hogy nem fogad el mást, csak a cicit. Sógornőm 4napra kórházba került, 3hónapos volt a lánya. Se kanálból, se pohárból, sem cumisüvegből nem fogadott el semmit. A vége sajnos kórház lett a babának is, és infúziót kapott. Egy éves már, de csak a cicit fogadja el, akármilyen szomjas. Sajnos van ilyen is.
2009. nov. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%
Na azért ez nagyon ritka, ha egyáltalán van ilyen amit te leírtál kedves előttem válaszoló. Azért egy nap alatt ha semmit nem fog enni a gyerek akkor sem kerül kórházba.
2009. nov. 22. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Kedves elöttem író!!! Szerinted hazudok?? Megadjam a sógornő telefonszámát és megbeszéled vele is?? Nem egy napot írtam, hanem 4-et!!! De egy napig sem jó, ha semmi folyadék nem kerül a baba szervezetébe! Ők sokkal hamarabb kiszáradnak, mint mi felnőttek!
2009. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Először is: köszönöm mindenkinek a válaszokat! Nem pontoztam le senkit és nem vitát akartam szítani, hanem tényleg érdekelt mire számíthatunk?? Köszönöm még 1* mindenkinek és remélem valhogy túléli kis hercegnőm és apukája is! :-)

Amúgy ciciutánzó cumink (is) van, de hiába... :-(

2009. nov. 22. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!