Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálhatnék babámmal...

Mit csinálhatnék babámmal fürdés és evés között, hogy kicsit fárasszam?

Figyelt kérdés

Babám fürdésre már általában elfárad, viszont fürcsi közben annyira felélénkül, hogy evés után még mindig el kell ringatnom. Arra gondoltam, hogy kellene vele még valamit csinálni fürdés és evés között, csak valami 5-10 perces program. A masszázs elég kézenfekvő, bár korábban próbáltam és sajnos kevesebbet aludt éjszaka, olyan volt, mintha gyorsabban kipihente volna magát.

Régebben, míg jobban elfáradt, nem kellett altatni, de nyilván ahogy nő, egyre jobban bírja. Most öt hónapos. Van ötletetek?


2009. márc. 11. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Fürdés előtt mennyivel alszik utoljára?

Nálunk akkor volt ilyen gond, ha nem sokkal a fürdés előtt aludt, és kipihent volt.

De ott volt az ellentét is. Amikor nem aludt már előtte, csak órákon át ébren volt.

Az sem jó, ha előtte sokat ébren van, mert túlpörög, és nehezebben alszik el.

Ahogy tapasztaltam, a legjobb az volt, amikor fürdés előtt másfél órát ébren volt. Ez pont elég volt ahhoz, hogy fáradjon, de ne annyira, hogy utána ne tudjon elaludni.

Nálunk pancsi után rögtön a vacsi következik, és általában nem kell ringatni az alváshoz.

2009. márc. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nálunk fordítva van kicsit. a fürdés a legutolsó, attól kitikkad végleg. etetem, és utána fürdünk.én fürdés előtt mindig játszok vele. Hempergünk, lábat emelgetünk, hasra teszem, és úgy beszélek neki. Kifárasztom annyira, hogy fürdeni már éppen csak legyen ereje. A fürdés után bodyban kicsit hagyom, hogy nézelődjön, sokszor egyedül hagyom. egy nagyon kicsit villanyt kapcsolok csak neki, nagyjából sötétben van. Ilyenkor lelassul magától, mert már fárad. mindig ölbe veszem, és beszélek hozzá, de akkor már csak suttogva. ő ebből tudja, hogy alvás fog következni. van, hogy leteszem az ágyába, még 10 percig mondja a magáét, de a legtöbbször kidől annyira, hogy azonnal elalszik.
2009. márc. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!