Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy éves gyerkőcötök mivel...

Egy éves gyerkőcötök mivel játszik szívesen? Tud egyedül játszani, vagy nagyon igényel benneteket?

Figyelt kérdés

Én sokszor azt látom a kisfiamon, mintha unatkozna. Rengeteg játéka van, vele is vagyok, de néha mintha valami hiányozna.

Arra gondoltam, h társaságra vágyik, így sokat akarom vinni barát gyerkőcökhöz. Ez megoldás lehet?


2013. dec. 3. 12:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyértelműen unatkozik a kisfiad. Ha te játszol vele az nem ugyan olyan mintha más gyerekekkel játszana. Jó gondolat, hogy elvidd társaságba ahol ott vannak a barátok gyerkőcei! Kell neki is társaság és gyerekek ahol játszhat velük. Lényegtelen ha sok játéka van de nem élvezi. Jó megoldásnak tartom, vidd társaságba! :)
2013. dec. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szia! Pont ezt a kérdést szerettem volna kiírni! Ráadásul az én kisfiam egész nap igénybe venne! Bármit csinálok a nyomomban van és sokszor kapaszkodik fel a lábamon. Lehet ez még azért van, mert még nem jár önállóan. Nagyon meg kell becsülnöm azt a kis időt, amit egyedül tölt el. Én arra gondoltam, hogy kipróbálom a helyi baba-mama klubot..
2013. dec. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Nekem is sokat lóg a lábamon...de leginkább ha már fárad,éhes, vagy vmi nyűgje van.Amúgy van,hogy fél-1 órát is eljátszik a szobában a bátyjával:)Nagyon édesek együtt:)
2013. dec. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szia, nálunk is ez van, nagyon igényel, ha kiszaladok a konyhába, van h nyüszögve jön utánam s kapaszkodik belém. Jár már, én pedig azt hittem, h pont emiatt lehet, h így kötődik, merthogy megijedt az "önállóságtól" de ha vele vagyok, akkor meg úgy érzem, mintha kevés lennék neki.

Rám mászik sokszor persze, nem nagyon kötik le a játékok, remélem tetszeni fog neki, h megyünk majd ide-oda :-)

2013. dec. 3. 13:25
 5/13 anonim ***** válasza:
mindenféle játékot szeret, formabedobótól elkezdve labdákon át a zenélős dolgokig. Ő nagyon szeret egyedül játszani, de ettől függetlenül elég sokat viszem gyerekek közé is
2013. dec. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok! Hová szoktátok vinni őket gyerek társaságba? nálunk sajnos még tesó sincsen..
2013. dec. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
nem tudom hol éltek, Budapesten elég sok lehetőség van. Mi most zenés-tornás foglalkozásra járunk, de elég sok helyen van már babaúszás is és piciknek játszóklubok.
2013. dec. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A zenés-tornás elfogaltságot már élvezi az 1 éves gyerkőc??

Nálunk itt van helyben, de azt gondoltam, kicsi még hozzá.


Az én lányom eljátszik néhány percig(!!!) egyedül, de ha kilépek a látóköréből, már jön is utánam, aztán leül oda játszani, ahol vagyok, vagy mászik fel rám.

A saját játékai nem igazán érdeklik, csak a flakon, doboz, újság, távirányító, telefon, konyhai edények, ami nem az övé. A legritkább esetben játszik a saját játékaival.

2013. dec. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kettes vagyok. Én is rákerestem a zenés tornásra, de mivel a kisfiam még nem jár önállóan, így sajna ezzel még várni kell, de van a közelben ilyen!
2013. dec. 4. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
a lányom élvezi, persze gyerekfüggő is gondolom, de a babák, akiket láttam jól érezték magukat. Mi olyanra járunk, amelyik 6 hónapos kortól van, persze a "torna" résznél a szülők segítenek, mozgásfejlesztő eszközökre kell őket rátenni, vagy beletenni, pléddel hintáztatjuk őket, ilyenek. 7-es voltam
2013. dec. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!