Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor aludta át babád az...

Mikor aludta át babád az éjszakát és konkrétan az hány órát jelent? Egyáltalán mikor mondjuk, hogy ha egy baba átalussza az éjszakát?

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 14:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Mindegyik 2 hónapos korától. Konkrétan elaludt este 8-kor, és reggel 6-ig nem ébredt fel. No azért néha előfordul, hogy a most 4 hónaposom hirtelen hajnal 2-kor éhes/szomjas lesz, és szopizik egyet, de ez már csak ritkán fordul elő. Tehát egybefüggően alszik kb 10 órát.
2013. dec. 3. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 gabszem ***** válasza:
6 hetesen aludta át először, úgy hogy este 10-kor evett (tápszert) és utána aludt reggel 5-ig 6-ig, aztán 7-ig, aztán már 9-10-ig is elaludt. Ez így ment kb. 4-5 hós koráig, akkor a fogzás bezavart .
2013. dec. 3. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Mázlisták, szerintem ez a ritkábbik eset :) Az én kislányom 11 hetes de még gondolatában sincs, hogy átaludja az éjszakát. Ha elalszik este 9kor, akkor felkel hajnal 1-2 felé, legközelebb meg reggel 6-7 körül kel. Jó lenne ha átaludná az éjszakát, főleg, hogy az éjszakai ébredés után nagyon nem akar rögtön visszaaludni és van, hogy 2 órát is fent van... Hiába próbálom altatni, akkor sír...
2013. dec. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8 hetes korától aludta át a fiam az éjszakát. Először este 10-től reggel 6-ig, aztán gyorsan átállt az este fél 8-tól reggel fél 8-ig tartó alvásra. Már 1,5 éves, most is így alszik.
2013. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
2 honaposan aludta at eloszor, este 8tol hajnal 4ig ment a szunya. En ezt mar ejjel atalvasnak vettem, mert elotte szinte oramu pontossaggal kelt 3 orankent enni. Most 4,5 hos, este 9tol reggel 7ig alszik
2013. dec. 3. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

9,5 hònapos lànyom mèg most is gyakran èbred....


ha vègig alussza az èjjelt az nàlunk kb 21:30-tòl 5:00-ig tart...

2013. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Muhaha, 9 hónapos 0 átaludt éjszaka. Jobb esetben is 1x ébred, de ez a legritkább.
2013. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Átalussza az éjszakát, szerintem ezt arra mondják, ha már nem kel fel enni. Persze felsír a foga miatt, vagy mert száraz a levegő, vagy rosszat álmodott, vagy ezer dolog lehet, de már nem eszik éjjel.

Enyém 3 hónapos volt, mikor reggel meglepődve ébredtem, hogy éjjel nem kellett kelni hozzá :) Szenteste napja volt, ez volt az ő ajándéka nekünk :D Azóta nem eszik már éjjel. Persze a fogak miatt, vagy betegség miatt vannak kelések, de ez már nem az a kategória.

2013. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

1.5 éves kora körül kezdte átaludni, most 27 hónapos, éjjel 11 órát alszik, nappal 3 órát. Magától hagyta el az éjszakai evéseket, magától szokott le nemrég a cicizésről, magától szokott át az ágyába, soha semmit nem siettettem, nem erőltettem nála.

Azt mondják, 6 óra egybefüggő alvás az éjszaka átalvását jelenti.

Ez egy szuper cikk a témáról: [link]

2013. dec. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8 hónapos korától. Este 8-tól reggel 7-8ig alszik. Most lesz 13 hónapos.
2013. dec. 3. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!