Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Zöldséget (konkrétan Petrezsel...

Zöldséget (konkrétan Petrezselymet) mikortól ehet a baba? És mikortól ízesíthetem a főzelékét petrezselyemzölddel?

Figyelt kérdés
Sehol nem találom a felsorolásokban a petrezselymet,csak a sárgarépát.Pedig tele van vitaminnal és finom is.Tud valaki segíteni?Esetleg zeller ügyben?
2009. júl. 30. 08:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Zellert, zellerlevelet és petrezselymet is 7 hónapos kortól lehet adni. Mi még 6,5 hósók vagyunk úgyhogy még nem próbáltuk. De nagyon várjuk :)))
2009. júl. 30. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mi is annyik vagyunk,2009.01.12.,köszönöm,akkor picit várunk még :)
2009. júl. 30. 08:26
 3/5 anonim ***** válasza:
7 hós mult, mikor először tettem a főzibe.
2009. júl. 30. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1. vagyok! :)) Mi 2009.01.05.-én születtünk! Megkérdezhetem hol tartotok a kajcsival? Én betartom a védőnő előírásait, de találkoztam már olyan fél éves kisfiúval aki már csirke húst evett! Néha elgondolkozom, hogy nem vagyok-e nagyon vaskalapos? De nem merek mást adni neki, mint amit előírtak. Ti, hogy vagytok ezzel?
2009. júl. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Mi csak most kezdtük 3hete a főzit gyümölcsöt,mert korábban születtünk és vártam kicsit a hozzátáplálással.

Elvileg hat hósan ehet már csirkehúst,de én pici lánykám sem evett még.Viszont amit kínálok neki,mindent megeszik,kivéve a sütőtököt :)

2009. júl. 30. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!