Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba első évében minden nap...

A baba első évében minden nap leviszitek/levittétek sétálni?

Figyelt kérdés
2013. dec. 5. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Szakadó esőben, óriási ködben, stb. nem. Egyébként igen.
2013. dec. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mint az elő válaszoló.

Naponta 2x mentünk sétálni, ő aludt, mikor nagyobb lett nezelődótt, én meg kicsit mozogtam.

2013. dec. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Valóban időjárás függő a dolog,és attól is függ,van-e még a babán kívül gyereked.Mert ha van nagyobb tesó,segítséged nincs,bizony muszáj vinni a kicsit is ha esik ha fúj,mert a nagyot el kell vinni minden reggel az oviba,vagy suliba.
2013. dec. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mivel a másk ygereket kellett iskolába vinni, és itt sem nincs tömegközlekedés, sem autónk, ezért az elsö héttöl kezdve muszáj volt naponta kétszer menni vele minden idöjárásban a 3 km-re lévo iskoláig.


Egyetlen egyszer nem lett beteg töle.

2013. dec. 5. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Áltában megyünk sétálni de nincs annyi időm h mindig órákat sétálgassak vele így az erkélyre is kiszoktam rakni a babakocsiba és ott elringatom, ugyanúgy friss levegőn van, csak közben én is haladok. Meg ugye az időjárás se mindegy
2013. dec. 5. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csak szakadó esőben nem mentünk, egyébként igen
2013. dec. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Naponta egyszer hosszabban sétáltunk, egy másik alvásnál pedig a babakocsiban kitettem a kertbe.

Csak szakadó esőben, óriási szélben, hóviharban nem mentünk.

2013. dec. 5. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elsővel napi kétszer mentünk,minimum 1-1 órára,tavaszi volt.most délután megyünk nagyért és ha délelőtt van dolgom akkor is,jobban eszik és alszik utána,csak szélsőséges időben nem mentünk és megyünk ki,nekem is kell,nekik is,esőben is vittem már mindkettőt.elsőt direkt pl pocsolyázni,most meg mert muszáj volt.
2013. dec. 5. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem. Viszont van erkélyünk. Az első időkben neki úgyis mindegy volt, hogy gurul-e a kocsi, nekem viszont nem. (fel-le cipelni a 3.-ról a mózest, kocsit összecsukni-kinyitni szétfagyott kezekkel...)Kitoltam az erkélyre egy félórára, néha levegőztem vele én is, néha meg figyeltem, hogy mit csinál, résnyire nyitva hagytam az ajtót, hogy halljam is, ha esetleg sírna.
2013. dec. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nincs erkélyünk így ez a megoldás kilőve és felújították a gyerek első évében az egész környéket, por mindenütt, szóval kétnaponta még mielőtt reggel elkezdtek porozni, elvittem kb egy órára. Nagy esőben, -5 fok alatt, ködben, erős hóesésben stb nem (elég röhejes volt, hogy több anyukát is láttam az ablakból, akik még ekkor is tolták veszettül a babakocsit, most egy oviba járunk, pont ugyanolyan betegeskedő a gyerekük, mint bárki másé, ennyit arról, hogy mennyire befolyásolja a későbbi ellenállóképességet)

Nem kötelező, akkor menj, ha kedvetek van, semmi értelme végigbőgetni vele a sétát, mert muszájból mész. Ha szeretitek, gyakran, ha utálja, ritkán menjetek.

2013. dec. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!