Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vannak itt terhesen elhagyott...

Vannak itt terhesen elhagyott anyukák? Ti hogy éltétek " túl "?

Figyelt kérdés

Veszélyeztetett terhes vagyok,jelenleg a 34.hétben járok

Már a 8.héten fekvésre,pihenésre ítéltek

2 Hete derült ki hogy több alkalommal megcsalt.Elmondása szerint nembírta már szex nélkül,annak ellenére hogy más módon,de a kedvére tettem

Azóta is itthon őrlöm magam.A napjaim pityergésből és fekvésről szólnak.

ÉN vagyok az egyedüli ,aki kifogott egy ilyen alakot ?

Mit hogy csináltatok később ? Egyedül végigcsinálni szülést,ujszülöttel otthon...teljesen magam alatt vagyok


2013. dec. 6. 10:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
86%
Engem elhagyott a párom még a terhesség elején, egész terhesség alatt egyedül voltam, egyedül csináltam végig mindent! Azóta évek teltek el, boldog házasságban élek és született még egy babám! De amíg nem tettem túl magam a szakításon, pokoli nehéz volt!
2013. dec. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
84%

Nos, nálunk a taervezett terhesseg 11. hetében apuka meggondolta magat es "vetesd el vagy vege" ultimátumot adott. Na azóta ketten vagyunk a gyerekemmel.

Nem mondom, hogy könnyű volt. Sot. Rohadt nehez. A terhesseg alatt mindenki "na es apuka boldog" kérdéssel jött, utana "ugye apuka sokat segít" jött....

Nekem a családom, a barátaim es az orvosom támogatása segített.

2013. dec. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
81%
Sajnalom
2013. dec. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
59%

Bocsánat,kicsit offolok.

Még mindig jobb most, mint akkor mikor baba ott van már aztán ki tudja mikor merre jár és akkor csal meg.Velem így történt,2 éves kora körül derült ki,hogy ki tudja mióta máshoz is jár.Én nem jártam sehova,mindig csak otthon a gyerekkel..Én csináltam mindent körülötte,vele.mert nekem ez a dolgom meg a házimunka.

És akkor léptem, s most újra, de mással boldog családban élek,egy igazi házastárssal, aki elfogadta a lányomat és közös babánk is van már.

Szóval tuti nehéz,de ha menni akart és nem voltál elég és a gyereke és gyereke anyja ennyire se szent akkor próbáld túlélni és újrakezdeni.Kitartást sok erőt neked!

2013. dec. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
3%
Hat utolsó, nincs olyan, hogy jobb......
2013. dec. 6. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Én úgy értem jó, hogy most derült ki és nem akkor amikor baba is itt van,szóval hogy minél előbb megtudta milyen és nem pazarolja rá idejét és érzéseit.
2013. dec. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
71%

Hány éves ez a férfiak gyöngye? Bármennyi is, teljesen éretlen a gyerekvállalásra.

De azok a nők is megérik a pénzüket, akik ebben a helyzetben csapnak le egy pasira. Azt kívánom nekik, hogy ugyanezt kapják vissza :) semmi rosszabbat!

2013. dec. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kedves szavakat !

A családom mellettem áll,de sajnos messze laknak.Bár most belegondolva nem kizárt a költözés sem

29 ÉVes lesz az exem !!!!

Már majd 5 éve együtt voltunk....ráadásul házasok 2 éve

2013. dec. 6. 11:19
 9/16 anonim ***** válasza:
14%
Nézd, azért még nem kell otthagynod. Lehet, hogy fog segíteni a gyerek körüli teendőkben, és akkor nem idegbeteg anyuka leszel, tudsz majd pihenni. Még a kapcsolatotok is rendeződhet. Azt tudakold meg tőle, hogy el akar-e hagyni téged, részt akar-e vállalni a gyerek nevelésében, ha ezekre igen a válasza, akkor te még mindig mondhatsz neki nemet. De gondold át jól, inkább várj, várd ki míg megszületik a pici, aztán ha mégsem tudod elfogadni újra, megbocsátani, akkor később bármikor lapátra teheted.
2013. dec. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
42%

nem biztos hogy kor függő-lehet érett egy 20éves is-és egy 40es is megbolondulhat.el tudom képzelni,hogy bepánikolt a gyerekvállalástól-de ez nem ad indokot arra,hogy másfelé "menjen"-én biztos nem tudnék megbocsátani-és újra együtt élni,tudván,h mit tett.iszonyat nehéz lesz,de a baba miatt nem szabad elengedned magad-neked most csak ő van-neki meg te-és szüksége van rád.ő biztos erőt ad.itt a példákból is jól látszik,h van élet ezután-de amig nem leszel túl rajta,addig új életet nehezen tudsz kezedni.próbálj a családtól segitséget kérni

kivánok sok erőt-kitartást-és gondolj a pici életre a pocakban!

2013. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!