Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes kisbabám éjszaka (is)...

3 hetes kisbabám éjszaka (is) 3 óránként felébred és enni kér. Rendesen szopizik is. Baj? Nem terheli le a gyomrát? Meddig tarthat ez? Kb. mikortól alusszák át az éjszakát?

Figyelt kérdés
2008. júl. 12. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
szia, nekem kedden lesz 4 hetes a babam, eddig csak egyszer volt olyan hogy aludt egyfolytaban 5órat, de azert mert lefekves elott sokaig fent volt, es bizonyara kifaradt. nálunk is meg ugy mukodik, hogy háromorankent enni ker ejjelente. de lefekves elott igyekszem kicist kifarasztani, jatszas , cirogatas, kifarasztom hatha tovabb fog birni aludni. szerintem meg normalis a 3 orankenti ebredes. szerintem olyan 2-3 korara fogja ataludni az ejszakt, most meg nagyon picike, torekeny...
2008. júl. 12. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A tejet kb 50 perc alatt megemészti ezért éhesebb mint a tápszeres babák akik átalusszák az éjszakát mert le van terheve a gyomruk.

Jól van ez igy ahogy nő egyre többet alszik éjszaka.

2008. júl. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szia!A pici babád nagyon fiatal neki még éjszaka enni kell majd ő magától elhadja az éjszakai evést.Itt is nagyon sok a vélemény van az anyukák közt mert valaki leszoktatja és vannak olyanok akik a babára hadják a döntést,hogy magától szokjon le.Én ezen az elven vagyok.Nekem két gyermekem van a nagy volt 3éves mire átaludta az éjszakát.A kicsi 19hónapos nem kell fel éjszaka csak nyöszörög,hogy szomjas megitatom és alszik tovább.
2008. júl. 12. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Most képzeld el milyen pici kis gyomra van még neki. teljesen természetes a 3óránkénti evés. Na meg gondolom most a meleg miatt még szomjas is. Nyugodtan adj neki!
2008. júl. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia én az első babámat szoptattam 18 hónapig,és hiába evett mindent ő akkor is felébredt 4 óránként szopizni.Azok a babák akik szopiznak,3 hónapos korráig biztos legalább 1 alkalommal kérik éjjel a didit.Most a második babám 3 hetes és éjjel 2-3óránként eszik.Szerintem ez normális,mert a tej az csak tej,hamar megemésztik.És attól is függ hogy milyen tápláló a tejed,mert nemmindig egyforma.Nálam is előfordult hogy csak 4 óránként kérte,de volt ugy hogy 1-2 óránként.Jó babázást!!!
2008. júl. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Megnyugodtam. Mindenkinek boldog babázást!
2008. júl. 13. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!