Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki mit vesz karácsonyra a 4...

Ki mit vesz karácsonyra a 4 hónapos fiának ajándékba?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék ki mit fog venni, én teljesen tanácstalan vagyok. Van egy 3 éves lányom akinek sok ilyen babás dolgot megvettünk ami fiú is meg lány is használhatja. Karika torony, telefon,stb- Szüleimtől kap játszószőnyeget mert azunk nincs és csak kölcsönbe kaptuk. De ezen kívül mit lehetne még? Ki mit vesz a babájának ajándékba?
2013. dec. 8. 16:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
26%
Őszintén nem mindegy,főleg ha mindene megvan,még úgysem tud örülni neki és nem fogja fel mi van
2013. dec. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Nem. Nem mindegy. Mert ha a lányom kap akkor a fiam is fog természetesen kapni. Most az hogy nézne ki, hogy ő nem kapna semmit. Ötleteket kérnék.

Miért te nem vennél ilyen idős gyerekednek semmit?

2013. dec. 8. 17:37
 3/11 anonim ***** válasza:
10%
De persze de nem csinálnék belőle nagy problémát.
2013. dec. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem problémát csinálok, hanem kíváncsi vagyok ki mit vesz. Ennyi ötletekre lenne szükségem ennyi.
2013. dec. 8. 17:58
 5/11 anonim ***** válasza:

Nézelődj akkor webshopba ha semmi ötleted nincs.

Itt mindenféle ajándék keresőt is indíthatsz.


[link]

2013. dec. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia.Mi a kisfiúnknak Fisher Price oroszlános pocakpárnát vettünk.
2013. dec. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
nekem is 4 hónapos a kisfiam és tőlünk a kikából kap rénszarvasos plédet és csillagszórót :) A nagyszülőktől pedig rezgő-hinta-pihenőszéket. Azt azért tudni kell,hogy nálunk most költségstopp van, mert a múlt héten vettünk egy családi házat- nekünk ez lesz a karácsonyi ajándék :)
2013. dec. 8. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
4 hónapos a kisfiam, Fisher Price Jumperrot kap.
2013. dec. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
tavaly Karácsonykor 5 hónapos kisfiam F.P.Jumperoot kapot szintén.imádta...
2013. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
63%

fúú azta első nállam kiverted a biztosítékot!!Hihetetlen tapló vagy egyrészt mert mi az hogy minek ajándék neki hisz ha az egyiknak jár a másiknak is meg milyen jó lesz majd pár év múlva visszanézni a fényképeket másrészt meg nem problémázott a kérdező hanem nemes egyszerűséggel feltett egy kérdést...öhmm képzeld ezen az oldalon ezt szokták csinálni-KÉRDEZNI-hisz azért van ez az oldal!

Remélem most boldog vagy,hogy beszólhattál a kérdezőnek!


Kedves Kérdező!

Amiket én javasolnék:

-babatornáztató,mindkét fiam nagyon szerette és jó pár hónapig ki volt használva,jobban is szerették mint a játszószőnyeget:

[link]

-tanuló kocka szintén nagyfavorit volt gyerekeimnél bár még most a 4 hósod nem tudja használni de 1-2 hónap és élvezni fogja: [link]

-tanuló asztalka szintén nagyon ki volt használva nállunk bár ez is egy kicsit késsőbb mikor már tud ülni,állni: [link]

[link]

[link]

-és ami még tényleg nagy kedvenc volt az a felállást segítő golyópálya,ezzel konkrétan a 3,5 évesem is szívesen játszik a 11 hós tesójával együtt: [link]


De esetleg nemtudom van-e pihenőszéketek az nállunk nagyon jól ki volt használva főleg a kistesónál(mindíg oda vittük magunkkal ahol éppen voltunk-fürdéskor a fürdőszobába,ha játszottam a nagytesóval akkor be a szobába mellénk stb)de esetleg lehet még zenélő-elektromos hintát is bár igazából nem is írtad mennyi a keret,mennyit szántok rá!

2013. dec. 8. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!