Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hülyeség, hogy...

Szerintetek hülyeség, hogy nem akarok gyereket?

Figyelt kérdés
Igaz 12 éves vagyok még csaj és imádom a kisbabákat cukik meg minden de én nem szeretnék mert 9 hónapig cipelni azt a súlyt meg a végén szülni....
2013. dec. 9. 19:12
 1/6 anonim ***** válasza:
12 eves vagy. Majd par ev mulva beindulnak benned az anyai osztonok. Raersz meg!! :-)
2013. dec. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ÉN SE AKAROK!!!!!!!!! Van húgom, így is rohadt nehéz bánni vele! Á! Nem kell nekem gyerek!
2013. dec. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó felfogás, remélhetőleg majd teszel is ellene...

És amikor elég érett leszel hozzá, akkor úgyis megváltozik a gondolkodásod.

Amúgy édes teher... Nekem egyáltalán nem volt nehéz, nem igen híztam, és kicsi hasam is volt.

2013. dec. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
12 évesen én sem akartam gyereket. Sőt, 21 évesen se. Aztán 22 évesen szültem egyet és úgy érzem, én vagyok a világ legboldogabb embere. :)
2013. dec. 9. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Még Te magad is gyerek vagy. Úgyhogy nem, nem hülyeség. Gyerek ne akarjon gyereket.

Majd ha felnőtt leszel és szerelmes leszel, akkor térjünk vissza a témára.

Addig meg foglalkozz olyan témákkal ami a Te korosztályodnak való.

2013. dec. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem hülyeség hiszen gyereknek nem való gyerek. Én még 24 évesen sem akartam mert kiakasztottak a gyerekek és úgy gondoltam nincs az az ég, hogy én még szenvedjek is azért, hogy engem is idegesítsen egy 24 órában. Aztán megismertem a páromat és mindennél jobban vágytam egy babára. 28 évesen anya lettem és mondhatom ez a legjobb dolog a világon. Még ráérsz, majd megérsz rá, addig élvezd ki a gyerekkort :-)
2013. dec. 10. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!