Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha eseményutáni tablettát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha eseményutáni tablettát veszek be saját akaratomból mert nem akarok gumit hülyeség?

Figyelt kérdés
Sziasztok..Szóval...megmagyarázom...a barátommal különleges alkalomra készülünk,nem szedek fogamzásgátlót,mindig gumival védekezünk... Szeretném meglepni, ezért arra gondoltam, szeretkezhetnénk gumi nélkül és belém is élvezhetne, biztos nagyon örülne neki..utána rögtön eseményutánit vennék be...szerintetek ez igy hülye gondolat?...
2012. ápr. 17. 08:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

4500-5000 Forint táján mozog a gyógyszer ára.

Ha szakad a gumi, akkor gáz lesz az elkövetkezendő kisebb időtartamban, mivel már meg lett terhelve egy körben a szervezeted egy nagy adag hormonnal. Másfelől... Rá is parázhatsz... Hogy most megjön vagy nem jön.... Akkor már inkább fogamzás gátló kúp vagy akármi más.... :)

2012. ápr. 17. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Es ha terhes leszel? Az esemeny utani csak 85%-ban akadalyozza meg a terhesseget!!


Raadasul hormonbomba.. Inkabb szednel folyamatosan tablettat..

2012. ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom ha elrontom a bulit de kib*szol a saját szervezeteddel...
2012. ápr. 17. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
58%

Egy-két ilyen lórúgás tabletta és teljesen tönkrevágja a méhedet. Legyen eszed, ne tedd tönkre magad ha nem muszáj. Csináljátok gumi nélkül közvetlen a menzesz elmúlása után és hagyd hogy a szádba menjen vagy valahova rád. Neki az is nagyon jó lesz neked meg nem kell izgulni.


Mi évek óta nem használunk gumit, de nem megyek bele az asszonyba. Probléma még nem volt. Nyilván ne peteéréskor csináljátok.

2012. ápr. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:

nem ér ennyit az egész


ha valóban szeret a fiú ezt az "ajándékot" - bár én inkább oltári nagy f*szságnak nevezném - úgyis visszautasítja


ha valóban szeretitek egymást és azt akarod, hogy beléd élvezzen, akkor gumi nélkül cumizd le, annak sokkal jobban fog örülni


csak elég furi íze lesz...

2012. ápr. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

08:59

szerintem már túl vannak rajta:)

2012. ápr. 17. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
0%

Mi sem használunk gumit évek óta, semmi gond nemvolt eddig. Bnőm egészségügyi dolog miatt nem szedhet tabit, én meg nem bírom a gumit, mert kiüt.

Persze attól függetlenül nem ártana nektek védekezni még. Ezt az egyszeri tablettás hülyeséget meg felejtsd el. 1 az h simán terhes lehetsz attól még ha beveszed. Másik meg h nem lenne jó érzés utána hidd el. Vegyetek vmi kúpszerűséget, akkor mehet gumi nélkül ha már annyira nagyon akarjátok, de ne élvezzen beléd semmiképp.

2012. ápr. 17. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Igazatok van..ez egy hülye gondolat volt,csak kiváncsi voltam más véleményére...nem vagyok már gyerek és tudok magamra vigyázni,ne nézzetek hülyének..fogamzásgátlót nem szedhetek,mert ahogy érdeklődtem utána nagyon hizlal és én az a fajta emberke vagyok,aki bármilyen hormontablettától meghízok...igyis örökösen a kilókkal küzdök. meg nem szeretkezünk rendszeresen,mert távol vagyunk egymástól..max 1 hónapba 1x, vagy 2 hónapba...ezért nem éri meg szedni...meglepem valami mással..biztos kitalálok valamit...köszönöm a válaszokat:)
2012. ápr. 17. 09:12
 9/16 anonim ***** válasza:
13%

Es ha ugy idozitenetek h a menzesz 5-6 napjan lenne az a kulonleges nap?elmeletileg akkor sem tudnal terhes lenni.

Amugy meg az a tabbletta osszekeveri a hormonhaztartasodat,es 1 napig rosszul is leszel tole.

2012. ápr. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Időziteni nem tudunk,mert mindig akkor találkozunk,amikor tudunk..és nem mindig pont akkor...
2012. ápr. 17. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!