Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szeretnék egy szőke hajú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék egy szőke hajú barátnőt, de elterjedt egy olyan hír, hogy a szőkék veszélyesek, ha komoly kapcsolatot akarok kerüljem őket. Szerintetek ez hülyeség?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 16:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
26%

Nekem egyszer volt szőke hajú barátnőm, ugyan olyan volt mint a többi. Ugyanolyan buta.


23F

2013. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
ez hülyeség... hány éves vagy kérdező? Nem hinném hogy egy 17-18 évnél idősebb fiú fejében megfordulna ilyen hülyeség, hogy a hajszín alapján dől el a lány természete...
2013. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
66%
szerintem nem kéne általánosítani ;) képzeld el vannak okos nők is! elárulom hogy a fiúk százszorta butábbak egyes dolgokban mint a nők.
2013. jan. 13. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
91%
Gratulálok.. Tényleg valószínű hogy ez hajszíntől függ..-.-"
2013. jan. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Persze,hogy az.

Én szőke vagyok,mégis 4,5 fél éve van már boldog,komoly kapcsolatom,meg a környezetünkbe álompár vagyunk.:)

Nem hiszem,hogy veszélyes lennék.(sőt inkább visszahúzodó)

22/l.

2013. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Alexandra0908 ***** válasza:

Igen!

(egy szőke nő!)

2013. jan. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én meg szeretnék egy vörös hajú barátnőt mert azt mondják azok tüzesek. No és szerinted miért? Mert vörös a hajuk. A hajszínnek semmi köze az emberi természethez. Persze előfordulnak véletlenek, meg kivételek, de alapvetően semmi köze. Most szőke barátnőm, van, és állíthatom, sokkal talpraesettebb és okosabb mint az előző barátnőm aki barna volt. Igaz az előző még elég fiatal is volt... :)
2013. jan. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Ja a szőkék veszélyesen hülyék... :DDDDD

Amúgy ugyanolyanok, mint a barnák, feketék, vörösek, csak ők szőkék...

Csupán a hajszínből levágni, hogy ki milyen ember, nem lehet.

Kérdező, Te is szőke vagy, hogy ilyen butaságokon fennakadsz?

2013. jan. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Termeszetesen ennek semmi koze a hajszinhez.. ez a szemelyisegen mulik egyedul.
2013. jan. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyesek. Ne járjeggyel sem mert ha veszekedtek lehúz a saját szintjére és a rutinjával megver.
2013. jan. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!